4×4 foto nuotykis Maroko Ralis, 2019 spalio 2-10 d.

Spalio pradžioje lėksime nuotykiauti! Ruoškis 😉

🤩😜 Junkis prie užvedančių 4×4 nuotykių!!! 💥#DakarRally 💥#Mongolija 💥#Marokas 💥#Saudi 💥#DykumųRaliai

🤩O dabar papasakosiu apie nurautus gyvenimo nuotykius trijose skirtingose dykumose su 4×4, kur selfinsimės su DAKARO ⭐️, ragausime skaniausią maistą, pažinsime tolimas kultūras, grožėsimės WOW peizažais, daug juoksimės, iššoksim iš komforto zonos ir lakstysime dykumų raliuose po visą pasaulį! Grupėse turime ir nemažai nutrūktgalvių moterų! Imam tik besidžiaugiančius gyvenimu. Facecontrollą darau asmeniškai, sorry jei nepaimsiu. DĖMESIO – ne raliuot keliaujame, o aktyviai atostogauti, tad tinka ir niekada džipe nesedėjusiems 😜. Tinka ir žaliems telefoniniams pyškintojams, ir turintiems fotikus. Neturite – parūpinsime ir apmokysime.

O čia mes su Antanu Juknevičiumi nuotykiavome Maroke 2018ais ;). Pažiūrėkite video :D.

💥 MAROKAS, spalio 2-10, 7d. Marokas nuo vandenyno iki Sacharos (bus daugybė Dakar Mohikanų, nes Dakaro dyrikas yra ir Maroko ralio bosas) 💰2200eur + skrydis. Aš jaulankiausi Maroko ralyje 4 kartus. Labai geras dalykas šiame ralyje, kad kilometražai nėra dideli, nes didžioji dalis greičio ruožų driekiasi aplink vieną regioną ramunės principu, vieną dieną vienur, kitą – į kitą pusę, o biuvakas visuomet ten pat lieka.

Aplankysime ir vandenyną, ir Marakešą, ir mano draugus, kurie pagamins nuostabių tadžinų!!! 🙂

💥 MONGOLIJA, 2020 m. liepos 7-18, registruokis DABAR 10 d. nuotykiui, tuoj lėksime! Šilko kelio ralis (bus Nasseras ir kiti) ir Naadam Festivalis. 💰2800eur + skrydis. Detaliau: http://bit.ly/SilkRally_Mongolia 

💥 SAUDO ARABIJA – DAKAR 2020. Info čia: http://bit.ly/Dakar_Saudi_Ekspedicija Dakar palaikysime 🇱🇹lietuvaičius🇱🇹 vėl aktyviai!!!! Vizų info puslapyje detaliau.
– sausio 3-18, 14d, 💰nuo 4000eur + skrydis

Tomas Tumalovičius

😍💪 MAROKAS laukia spalio 2-10 d!!! Marokas nuo vandenyno iki Sacharos (bus daugybė Dakar Mohikanų, nes Dakaro dyrikas yra ir Maroko ralio bosas).

Aš jaulankiausi Maroko ralyje 4 kartus. Labai geras dalykas šiame ralyje, kad kilometražai nėra dideli, nes didžioji dalis greičio ruožų driekiasi aplink vieną regioną ramunės principu, vieną dieną vienur, kitą – į kitą pusę, o biuvakas visuomet ten pat lieka.

Aplankysime ir vandenyną, ir Marakešą, ir mano draugus, kurie pagamins nuostabių tadžinų!!! 🙂

Gyvenimo foto nuotykis su fotografu Tomu Tumalovičiumi, paskubėk registruotis, skrydžiai brangsta, vietos tirpsta. Darbai nepabėgs niekur – grįžus tris kart daugiau nuveiksi. Duodame 📸 fotoaparatus neturintiems. Tinka ir žaliems telefotografuotojams, ir pro.

Kada dar sukursite laužą iš palmių lapų Sacharoje ant kalvos? Kada trauksite kaljaną vietinio kaimelio discoballo spinduliuose? Kada šoksite su rūbais į baseiną?

Nuostabiai išprotėjusi naujų draugų komanda + foto kursai + niam koks puikus maistas + Sachara + vandenynas + kalnai ir marios nuotykių. Čia tikros nuotraukos ne iš kokių foto stockų, taip mes nuotykiaujam. O kiek dar įamžinsime su Jumis!

BUS SUPER KOSMOSAS!

Tai daug gėrybių viename: poilsis, veiksmas, vandenynas, kalnai, Sachara, begalybė saulės, bendravimas su vietiniais ir nuostabus maistas! Ir visa tai apiberiame gausybe juoko, šypsenų bei nuostabiu fotografijų lietumi!

Pasakiški kalnų peizažai, net 2 naktys Sacharoje: viena viešbutyje iš arabų pasakų, kita – karališkose palapinėse su vietine muzika ir šokiais pokiais aplink laužą, žvaigždžių foto gaudymais. Pabaigoje laukia 2 naktys prie vandenyno labiausiai atsipūtusioje vietelėje!

Portretinė, naktinė, gatvės, kelionių, gamtos ir nakties fotografija taps labai artima net ir žaliausiems – koncentruoti foto pradmenys žaliems, o jau prakutusiems bus rimtesnių foto iššūkių. Aprūpiname foto technika! Grupes komplektuojame taip, kad būtų sveiko proto nutrūktgalvių nuotykiautojų, kurie patemps net ir tinginius, sapnuojančius adrenalino kupinus nuotykius!

Ir dar viena naujiena – išprotėjęs foto orientacinis žaidimas, kurio metu suskirstysime į komandas, gausite užduotis ir jas atlikdami bendrausite su vietiniais, ieškosite miestelių lokacijų pagal nuotraukas, turėsite įsiamžinti tam tikrose vietose tam tikru būdu. Ir tuomet Jūsų laukia nuostabus prizas, užkastas slaptoje vietelėje, šalia Jimmy Hedrixo kaimelio prie vandenyno! Tiek adrenalino apturėjote gal tik per “Drasūs. Stiprūs. Vikrūs” estafetes mokyklos laikais.

UŽSISVAIGIMAS
Jei nugirdote apie šią kelionę ir Jus užkabino – NEGALVOKITE ILGAI, nes smegeninė ras pasiteisinimų atsisakyti. Nesvarbu amžius, šeimyninė ir socialinė padėtis – visi prieš objektyvą esame lygūs! Ir tas yra smagiausia.

Tai ne tik FOTO MOKYMAI AFRIKOJE, bet ir pažintinė ekskursija po Maroko užkampius, kurių net ir gidai nežino. Vieteles atradau per dykumų ralį Maroke ir jau prieš tai keliaudamas su 10 grupių. Kiekvienas kelionė buvo skirtinga ir man vis norisi ten grįžti, ir pasidalinti viskuo, kas geriausia Maroke!!!

Kelionė tiks ir visiškai žaliems foto naujokams ar patyrusiems fotografams. Tiks ir telefoniniams fotografams. Keliavo jau ne vienas/a su fotografija mažai draugaujantis, rezultatas – arba nusipirko fotoaparatą, arba buvo puikūs modeliai ir turi nerealių foto! Foto kursai Maroke tiks ir pagyvenusiems, ir jauniems.

Keliavo ir 50-iasdešimtmečiai, ir nepilnamečiai – visi puikiai radome bendrą kalbą. Yra 2 kriterijai: mylėti fotografiją (bent iš dalies, tinka ir telefoninė/selfinė) ir norėti nuveikti išprotėjusių dalykėlių! Draugiškai griūname, bėgame, šokame, lendame, lipame, rėkiame, dainuojame – fotoaparatas išlaisvina. Išgirstu daug klausimų: kas važiuoja, ar tikrai įvyks kelionė, ar žemė neapsivers aukštyn kojom ir t.t. Tad atsakydamas galiu pasakyti – tai bus dar vienas išprotėjęs Jūsų gyvenimo nuotykis (o gal pirmasis ?), viskas įvyks ir pavyks, nes kelionės metu bus pravesti rimti foto kursai Maroke norintiems. Ir tikrai taip – visuomet nutinka nenumatytų probleminių situacijų, bet mes jas sprendžiame linksmuoju būdu ir paverčiame jas foto nuotykiais.

LEKIAM! Pakaks teisintis, aš Jus priversiu daryti tai, ko gyvenime nesate darę! Garantuoju Jums puikius kelionės kompanjonus ir kompanjones, nes iš prieš tai įvykusių kelionių patirties galiu teigti, kad ne bambas prie baseino deginti norintys, o nuotykių ištroškę foto mylėtojai ir pasaulio užkariautojai skris drauge!
Kodėl reikia lėkti su manimi? Nes mes keliausime nuotykiauti, o ne išpildyti iš anksto suplanuoto maršruto. Bus staigmenų, kurių aš ir pats nežinau! Nes all inclusive yra blogis! Nes užknisantis gidas yra dar didesnis blogis!!! Nes man patinka dalintis foto nuotykiais! Nes mes ten šoksime, dainuosime, linksminsime ir linksminsimės!

KELIAUTI GALI TIK
Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openinded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI
Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių. Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius.

FOTO REIKALAI
Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija.

90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą.

Foto kursai Maroke išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija (Maroke labai giedras ir žvaigždėtas dangus), pajausime Sacharos smėlynų fotografijos subtilybes, kopose vaikysime kupranugarius gaudydami jų šešėlių žaismą. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų! Fotokursai Maroke padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą.

Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).
Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA
Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos Maroke virstų dar labiau nepamirštamoms.

GYVENIMAS, MAITINIMAS
Gyvensime dviviečiuose kambariuose (atskiros lovos) tikrai smagiuose 3*-4* viešbučiuose. Pusryčiai ir dauguma vakarienių įskaičiuoti, pietūs – ne. Bet kainos nėra kosminės. Kartais turguje prisipirksime vaisių pietums, o kartais palmių pavėsyje prabangiai (bet nebrangiai) pietausime.

KAINA
2200 eur

ĮSKAIČIUOTA
Foto nuotykis – gyvenimo nuotykis, foto kursai.
Nakvynė, pusryčiai/4 vakarienės, transportas, ekskursijos, gera nuotaika, šokiai, saulėtekis, komforto zonos praplėtimas, nauji draugai.

KAS NEĮSKAIČIUOTA
Skrydis nuo 150-300 Eur, priklauso nuo pirkimo datos. Keliauti padeda Baltic Clipper fėjos.
Pietūs, suvenyrai, jūsų asmeninės išlaidos.

KELIONĖS PLANAS MAROKE
**įspėjame, jog kelionės planas gali pasikeisti atsižvelgiant į grupės nuotykių kiekį, pageidavimus, oro sąlygas. Tad jei jūs prieš teigiamus pokyčius kelionėje ir gyvenime – mes neskirti vieni kitiems 🙂
Daugiau informacijos ir atsiliepimai: http://www.kalbantifotografija.lt/foto_kelione-maroke_kursai

<<<<>>>> Dovanok sau ar artimiems foto kursus ir gyvenimo patirtis foto kelionėse su Tomu Tumalovičiumi www.kalbantifotografija.lt

Oi bus kosmosas kaip nerealiai!!! Net žodžiais sunku apsakyti
Iki susimatymo, lektorius Tomas Tumalovicius /Fotomokykla Kalbanti Fotografija

REGISTRUOKITĖS el.paštu labas@kalbantifotografija.lt. Šiaip papliurpt apie kelionę – greitai skambinkite +37069903354