4×4 nuotykis, Maroko Ralis

Spalio pradžioje lėksime nuotykiauti! Ruoškis 😉

🤩😜 Junkis prie užvedančių 4×4 nuotykių!!! 💥#DakarRally 💥#Mongolija 💥#Marokas 💥#Saudi 💥#DykumųRaliai

🤩O dabar papasakosiu apie nurautus gyvenimo nuotykius trijose skirtingose dykumose su 4×4, kur selfinsimės su DAKARO ⭐️, ragausime skaniausią maistą, pažinsime tolimas kultūras, grožėsimės WOW peizažais, daug juoksimės, iššoksim iš komforto zonos ir lakstysime dykumų raliuose po visą pasaulį! Grupėse turime ir nemažai nutrūktgalvių moterų! Imam tik besidžiaugiančius gyvenimu. Facecontrollą darau asmeniškai, sorry jei nepaimsiu. DĖMESIO – ne raliuot keliaujame, o aktyviai atostogauti, tad tinka ir niekada džipe nesedėjusiems 😜. Tinka ir žaliems telefoniniams pyškintojams, ir turintiems fotikus. Neturite – parūpinsime ir apmokysime.

O čia mes su Antanu Juknevičiumi nuotykiavome Maroke 2018ais ;). Pažiūrėkite video :D.

💥 MAROKAS, spalio 2-9, 7d. Marokas nuo vandenyno iki Sacharos (bus daugybė Dakar Mohikanų, nes Dakaro dyrikas yra ir Maroko ralio bosas) 💰2900eur + skrydis. Aš jaulankiausi Maroko ralyje 4 kartus. Labai geras dalykas šiame ralyje, kad kilometražai nėra dideli, nes didžioji dalis greičio ruožų driekiasi aplink vieną regioną ramunės principu, vieną dieną vienur, kitą – į kitą pusę, o biuvakas visuomet ten pat lieka.

Aplankysime ir vandenyną, ir Marakešą, ir mano draugus, kurie pagamins nuostabių tadžinų!!! 🙂

👉TIK gegužę 10% nuolaida sumokėjus avansą 1000eur

💥 MONGOLIJA, liepos 5-18, registruokis DABAR 12d nuotykiui, tuoj lėksime! Šilko kelio ralis (bus Nasseras ir kiti) ir Naadam Festivalis. 💰3500eur + skrydis. Detaliau: http://bit.ly/SilkRally_Mongolia 

💥 SAUDO ARABIJA – DAKAR 2020. Info čia: http://bit.ly/Dakar_Saudi_Ekspedicija Visas ralis 9000 km – nepatempsite dauguma, tai skeliam maršrutą į dvi grupes. Pirma grupė – iki laisvos Dakar dienos, o antra – po. Dakar palaikysime 🇱🇹lietuvaičius🇱🇹 vėl aktyviai!!!! Vizų info puslapyje detaliau.
– 1 grupė sausio 2-13, 11d, 💰4400eur + skrydis
– 2 grupė sausio 9-20, 11d, 💰4400eur + skrydis
– Tikrai ištvermingiems visas dakaro maršrutas💰7500eur + skrydis.

Detaliau www.kalbantifotografija.lt 
Greitai registruokis, grupės pildosi! Tavo gyvenimas pasikeis neatpažįstamai 🤩😜 +37069903354, fotoreporteris@gmail.com Tomas Tumalovičius