dakaro_kelioneIMGL9810IMGL1279IMGL1003IMGL0870IMGL0433IMGL0224IMG_1579

Dakaro Ekspedicija 2020

DABAR! Registruokis į GYVENIMO NUOTYKĮ!!!!  Smegeninė visuomet ras pasiteisinimų – nestabdyk ;) .

Lėksime dviems savaitėms kur bebus Dakaro nuotykis 2020 metų sausio mėnesį! Ar tai Peru, Argentina, Čilė. O gal pletkai sklando – Namibija, Angola ir t.t. Mes visur keliausime! Jau turime patirties rezgant ekspedicijas. Dauguma dalyvių pirko prieš tai buvusių metu keliones nežinodami kur vyks. Tad jei Jūs nuotykio norite – lekiam ;) Tinka ir fotografija nesidomintiems keliautojams. Tai bus ekspedicija VISIEMS egzotinių šalių ir dakaro mėgėjams.

VIZIJA ir MISIJA
<-> Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra
<-> Pajausti dakaro nuotykius. Jie gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje bus – WOW!
<-> Pajausti ir patirti šalies, kur vyks dakaras, dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis.
<-> Pagaminti foto, o gal ir video turinio gražaus, lenktynininkai mielai panaudos.
<-> Kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: “to have fun you don’t have to have fun”.

ISTORIJA

Šiek tiek trumpai pristatysiu savo dakaro ir nuotykių kelionių veiklą.

Per 5 metus organizavau daugiau nei 20 grupinių foto ir nuotykių kelionių po Kubą, Maroką, Indiją, Siciliją, Gruziją ir kitas šalis, bet paskutinė Dakaro ekspedicija buvo kažkas labai ypatingo!!! 2020 metais bus dar geresnė dėl įgautos patirties ir pamokų.

Kaip fotografas esu dalyvavęs Dakare 2013, 2014 ir 2015 metais su lietuvių ar kazachų komandomis. O 2018 ir 2019 metais nusprendžiau įgyvendinti ilgai puoselėtą svajonę – surengti savo visureigių ekspediciją. 2019 buvome didžiausia iš lietuviškų dakaro komandų ir tikrai turėjote matyti tv apžvalgose gausias lietuvaičių palaikymo pajėgas Peru.

2020 metų sausį turėtų dalyvauti vėl visi trys automobilių ekipažai, galimai dalyvaus ir dar daugiau lietuvaičių. Tad sirgti tikrai bus už ką!!!

KAS GALI KELIAUTI

Jūs turite būti DRAUGIŠKA/-AS, POZITYVUS IR NUOTYKIAUJANTIS asmuo. Neimame bambeklių ir gyvenimu nepatenkintų individų.
Su šypsena kaifuosime ir mėgausimės visais Dakaro suteiktais iššūkiais. Nes ką jau mes beprisidirbtumėme – bus lengviau nei lenktynininkams.

Grupės vadovas nebus tarnaitė – mašinas plausime, stumsime, statysime palapines, ieškosime malkų, kasime smėlį užsėdę – visi draugiškai. Tapsite Dakaro dalyviai, o ne vežiojami bulvių maišai :) .

O dabar bandau atkalbėti. Dažnai gali tekti jausti miego trūkumą nuo nuotykių gausos. Saldžiai miegot automobilyje pervažiuojant tarp greičio ruožų gali tapti norma. Bet bandysime rasti tą balansą tarp nuotykių ir poilsio.

Nuotykis truks apie 14 dienų. Tai bus visas Dakaras nuo starto iki finišo!

Gyvensime bent 4-5 naktis palapinėse šalia biuvako įsikurusioje fanų zonoje – pajausite tą dvasią dakaro stovyklautojų. Apie 6-7 nakvynes praleisime nakvynės namuose / viešbučiuose. Bus ir paprastų, bus ir puikių 4 žvaigždžių viešbučių. Bet jei Jums svarbiausia viešbučiai – tuomet siūlau nevažiuoti, nes tai turi mažiausiai turi rūpėti. Taip aš bandau atrinkti tikrai smagius nuotykiautojus, o ne bambeklius.

Matinimas – improvizuotas. Stodavome pakelės užeigose, kavinėse, viešbučiuose, degalinėse, kažką pasigamindavome patys. Jei ir tai labai svarbu – tuomet taip pat siūlau nevažiuoti. Bet valgydavome ir labai skaniai ant jūros kranto esančiuose užeigose, ir labai paprastai pasipjaustę melionę pikapo bagažinėje dykumoje.

KAINA

4400eur

Keliausime po 4 žmones viename visureigyje. Viso 4 visureigiai, 16 dalyvių. Vairuosime patys pasikeisdami. Vieta visureigyje – 4400 eur + papildomai skrydis nuo 1000eur.  Jei lankysime kelias šalis ar bus vidiniai skrydžiai, tuomet kaina koreguosis ir gali tekti primokėti papildomai.

KAS NEĮTRAUKTA

<-> Psichologinė pagalba pasiilgus mamos kotletukų. Bet prie laužo medituodami tikrai rasime atsakymus
<-> Vidiniai skrydžiai tarp šalies miestų lankant įdomias vietas
<-> Pietūs ir vakarienės, gėrimai visos kelionės metu. Bet vandens tikrai netrūks mūsų visureigiuose
<-> Vizos (jei reikia), įėjimai į lankytinus objektus
<-> Kelionių draudimas
<-> Tarptautiniai skrydžių bilietai

Laukiame informacijos apie 2020 metų lenktynes.

Jei lekiat, rašykite labas@kalbantifotografija.lt ar skambinkite +37069903354.

Ką galiu garantuoti – tai bus bus Jūsų gyvenimo nuotykis! Pasikinkom šypsenas ir lekiam drauge užkariauti Dakaro!!!

Tomas Tumalovičius