Dakaro Ekspedicija 2020, Saudo Arabija su Tomu Tumalovičiumi

DABAR! Registruokis į Dakaro ralio GYVENIMO NUOTYKĮ su Tomu Tumalovičiumi!!!!  Smegeninė visuomet ras pasiteisinimų – nestabdyk ;). Pažiūrėk video kvietimą:

💥 O dabar skaitot idėmiai. SAUDO ARABIJA – DAKAR 2020.
Sausio 3-18d palaikysime 🇱🇹lietuvaičius🇱🇹vėl aktyviai!!!! Nuo starto iki finišo! Pernykšios LT vėliavų jūros ir gausios pajėgos matėsi net Dakaro apžvalgose, o Dakaro organizatorių oficialiame klipe pateko ir Arūno Gelažninko skrydis, kuomet mes jį mėtėme finiše! Grupės siela bus nuotykiautojas ir dakaro fotografas, ekspedicijų ir kelionių vadovas Tomas Tumalovičius. Aha, aš 😜. Visas ralis driek ne vieną tūkstantį km, tad reikia pozityvių ir supratingų NUOTYKIAUTOJŲ.
 
DĖMESIO, bandau atkalbėti: per dieną gali tekt nukeliauti ir daugiau nei 500km, tad atidžiai pagalvokite ar tai Jums :). Ar norite iškristi iš savo komforto zonos, ar norite įveikti savo dakarą?!??! Ar norite finiše pasitikti Lietuvos lenktynininkus ir mėtyti juos į orą?
 
Reikia ištvermingų ir nestresuojančių nuotykiautojų, tad aš darysiu asmeninį facecontrollą ;). Sorry, jei nepaimsiu. Tomas.

VIZIJA ir MISIJA
💥 Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra

💥Prisiselfinti su pasaulinėmis Dakaro žvaigždėmis
💥Pajausti dakaro nuotykius. Jie gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje bus – WOW!
💥 Pajausti ir patirti šalies dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis.
💥 Pagaminti foto, o gal ir video turinio gražaus, lenktynininkai mielai panaudos.
💥 Kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: “to have fun you don’t have to have fun”.

ISTORIJA

Šiek tiek trumpai pristatysiu savo dakaro ir kitų nuotykių kelionių veiklą.

Per 6 metus lėkėm nuotykiaut po Kubą, Maroką, Indiją, Siciliją, Gruziją ir kitas šalis, bet paskutinė Dakaro ekspedicija buvo kažkas labai ypatingo!!! 2020 metais bus dar geresnė dėl įgautos patirties ir pamokų.

Kaip fotografas esu dalyvavęs Dakare 2013, 2014 ir 2015 metais su lietuvių ar kazachų komandomis. O 2018 ir 2019 metais nusprendžiau įgyvendinti ilgai puoselėtą svajonę – surengti savo visureigių ekspediciją. 2019 buvome didžiausia iš lietuviškų dakaro komandų ir tikrai turėjote matyti tv apžvalgose gausias lietuvaičių palaikymo pajėgas Peru.

Jau daugiau nei 200 laimingų keliautojų, daugiau nei 20 grupinių turbo foto nuotykių! Su komanda turime patirties rezgant ekspedicijas ir nuotykių keliones į tokias vietas ir tokiais maršrutais, su tiek adrenalino ir šypsenų, kad nieko panašaus nerasite :). 2019 Peru Dakarui dauguma dalyvių pirko nuotykius net nežinodami kur vyks. Tad įsivaizduojate kokie nuostabūs nutrūktgalviai keliauja!? Tinka ir fotografija nesidomintiems keliautojams. Tai bus ekspedicija VISIEMS egzotinių šalių ir dakaro mėgėjams. O jei norite, fotikus duosime neturintiems ir pamokinsime naudotis ;).

2020 metų sausį turėtų dalyvauti vėl visi trys automobilių ekipažai ir dar daugiau motociklininkų nei ankščiau! Tad sirgti tikrai bus už ką!!! 🙂

KAS GALI KELIAUTI

Jūs turite būti DRAUGIŠKA/-AS, POZITYVUS IR NUOTYKIAUJANTIS asmuo. Neimame bambeklių ir gyvenimu nepatenkintų individų.
Su šypsena kaifuosime ir mėgausimės visais Dakaro suteiktais iššūkiais. Nes ką jau mes beprisidirbtumėme – bus lengviau nei lenktynininkams.

Grupės vadovas nebus tarnaitė – mašinas plausime, stumsime, statysime palapines, ieškosime malkų, kasime smėlį užsėdę – visi draugiškai. Tapsite Dakaro dalyviai, o ne vežiojami bulvių maišai :).

O dabar bandau atkalbėti. Dažnai gali tekti jausti miego trūkumą nuo nuotykių gausos. Saldžiai miegot automobilyje pervažiuojant tarp greičio ruožų gali tapti norma. Bet bandysime rasti tą balansą tarp nuotykių ir poilsio.

Keliausime po 4 žmones viename visureigyje. Viso 4 visureigiai, 16 dalyvių. Vairuosime patys pasikeisdami.

Nuotykis truks apie 15 dienų. Tai bus 7 dienos dakaro maratono ir 4 dienos atvykimui, parirengimui, sostinės lankymui, poilsiui prieš skrydį namo. Gyvensime bent 4-5 naktis palapinėse šalia biuvako įsikurusioje fanų zonoje – pajausite tą dvasią dakaro stovyklautojų. Apie 5 nakvynes praleisime nakvynės namuose / viešbučiuose. Bus ir paprastų, bus ir puikių 4 žvaigždžių viešbučių. Bet jei Jums svarbiausia viešbučiai – tuomet siūlau nevažiuoti, nes tai turi mažiausiai rūpėti. Taip aš bandau atrinkti tikrai smagius nuotykiautojus, o ne bambeklius.

Matinimas – improvizuotas. Stodavome pakelės užeigose, kavinėse, viešbučiuose, superiniuose restoranuose, degalinėse, kažką pasigamindavome patys. Jei ir tai labai svarbu – tuomet taip pat siūlau nevažiuoti. Bet valgydavome ir labai skaniai ant jūros kranto esančiuose užeigose, ir labai paprastai pasipjaustę melionę pikapo bagažinėje dykumoje.

DĖMESIO. VIZA. Į Saudo Arabiją patekti įmanoma tik su tam tikro renginio turistine viza, kurių išdavimą planuoja rudenį 2019 metų. Aš asmeniškai bendrauju su renginio dalyviais bei kelionių agentūromis, tad vizos bus. 2018 metais Saudo Arabija jau išbandėšias turistines e-vizas su keliais renginiais, kuriuos atsiviliojo pas save, kaip pvz E Formulę. 

KAINA 

💥Liko 2 vietos už 4400eur

💥Po to paskutinės 4 vietos po 4800eur

Papildomai skrydis nuo 700eur.  

Grupėje jau turime net 4 moteris iš 10 nutrūktgalvių keliautojų.

DĖMESIO. Negavus vizos ir nevykstant kelionei, grąžiname visą sumokėtą sumą. Jei norite pasitarti detaliau – skambinktie man +37069903354.

KAS NEĮTRAUKTA

<-> Psichologinė pagalba pasiilgus mamos kotletukų. Bet prie laužo medituodami tikrai rasime atsakymus
<-> Vidiniai skrydžiai tarp šalies miestų lankant įdomias vietas (jei suplanuosime tokių. Lyg ir neprireiks dabar žiūrint)
<-> Pietūs ir vakarienės, gėrimai visos kelionės metu. Bet vandens tikrai netrūks mūsų visureigiuose
<-> Vizos reikalai, įėjimai į lankytinus objektus
<-> Kelionių draudimas
<-> Tarptautiniai skrydžių bilietai

Jei lekiat, rašykite labas@kalbantifotografija.lt ar skambinkite +37069903354.

Ką galiu garantuoti – tai bus bus Jūsų gyvenimo nuotykis! Pasikinkom šypsenas ir lekiam drauge užkariauti Dakaro!!!

www.facebook.com/TomasTumalovicius

Užsirašyti į kursus