kuba_kelione14kuba_kelione12kuba_kelione11kuba_kelione10kuba_kelione07kuba_kelione05kuba_kelione04kuba_kelione03kuba_kelione01Kelione_i_kubatomas_Tumalovicius_foto_keliones

NUOTYKIŲ FOTO KELIONĖ Į KUBĄ

Lekiam į Kubą! Tinka ir telefoniniams fotografams, ir jau patyrusiems. Tinka ir visiškai žaliems – duosime fotoaparatus ir išmokinsime rimtų pagrindų ;) . Pirmoji kelionė pranoko visus lūkesčius tris kartus!!! Labai įvairi, spalvinga ir kupina nenuspėjamų potyrių, lipimų ant stogų, įdomių pažinčių, šokių, nepakartojamų gamtos vaizdų. Ką jau kalbėti apie tai, kad Fidelį palaidojome! :)

<-> 2019 m. vasario  6 – 17 d. Pasidovanok sau ar artimam  gyvenimo patirtį! :)

10 dienų siaučiame, fotografuojame, kuriame projektus, maudomės, kubalibrinamės, mojitinamės ir šokame salsą iki paryčių su fotoaparatais (galima ir be jų). Nuostabiausia gamta, nardymai, architektūra, senoviniai automobiliai, cigarai, portretai, bokso varžybos, vietiniai baleto šokėjai ir t.t!

Pirmoji visiškų kosmonautų lapkričio grupė beveik užsipildė, tad nesnauskite!  :)
Prižadame nerealiausią kolektyvą, nerealiausią laiką, nerealiausius nuotykius, nerealiausius foto vaizdus ir potyrius!  ;)

Tad, brangieji, lekiam! Aš lekiu fotografuoti, šokti, lėkti, bendrauti su vietiniais, dainuoti, siausti, žiauriai gerai praleisti laiko ir dalintis visa foto ir kelionių patirtimi! Su Jūsų pagalba šias keliones padarysime nerealiomis! ;) Čia mano gyvenimas kaip ant delno: www.instagram.com/tomastumalovicius  arba čia www.facebook.com/TomasTumalovicius.

Kaina:

<->  2400 eur + skrydis nuo 900 eur, priklauso iš kurio pasaulio krašto keliausite.

Registracija labas@kalbantifotografija.lt ar skambinkite 869903354!

 

Leave a Reply