NUOTYKIŲ FOTO KELIONĖ Į KUBĄ 2019, gruodžio 6-17 d.

Priduodat vaikus seneliams ir lekiam į KUBĄ 2019 m. gruodžio 6-17 d. arba 2020 m. kovo 5-15 d.

Tinka ir telefoniniams fotografams, ir jau patyrusiems. Tinka ir visiškai žaliems – duosime fotoaparatus ir išmokinsime rimtų pagrindų. Pirmoji kelionė pranoko visus lūkesčius tris kartus!!! Labai įvairi, spalvinga ir kupina nenuspėjamų potyrių, lipimų ant stogų, įdomių pažinčių, šokių, nepakartojamų gamtos vaizdų. Ką jau kalbėti apie tai, kad Fidelį palaidojome!
Prižadame nerealiausią kolektyvą, nerealiausią laiką, nerealiausius nuotykius, nerealiausius foto vaizdus ir potyrius!
Atskristi galit iš belenkurio pasaulio krašto, suderinsime paėmimą ir laikus!

10 dienų siaučiame, fotografuojame, pažįstame Kubą ir jų kultūrą, bendraujame su vietiniais, kuriame projektus, Havanoje žaidžiame super užvedantį orientacinį žaidimą, maudomės, kubalibrinamės, mojitinamės ir šokame salsą iki paryčių su fotoaparatais (galima ir be jų). Nuostabiausia gamta, architektūra, senoviniai automobiliai, cigarai, kubiečių portretai, bokso treniruotės, vietiniai baleto šokėjai (Fidelio nebėra, tai gedulo nebesujauks šių planų, kai anoje kelionėse nepavyko per daug pašokt).

Aplankysime Havaną, Vinales, Celfuegos, Trinidadą ir dar daugybę nerealiai mielų vietų su pačiomis įdomiausiomis Kubos grožybėmis

Brangieji, visos kelionės unikalios ir autentiškos, kupinos juoko, nuotykių, žaidimų, iššūkių, atrakcijų, užduočių, šokių, linksmybių, pažinčių su autentiška kultūra, lipimais ant stogų, lindimais į turistų nenutrintas skyles. Apie fotografijos pamokas jau net nekalbu – grįšite su visiškai kitokiu foto smegenų veikimu . Išmesit iš galvos tą buką turistinį fotografavimą – pradėsit jaust, matyt, girdėt! Tai nėra konvejeris, nes aš keliauju nuotykiausi su jumis ir kiekviena kelionė man vis kitokia!!! Tad nestabdyk .

Tad, brangieji, lekiam! Laukia kalnai, mini džiunglės, maudynės kriokliuose ir Karibų jūroje. Aš esu Tomas Tumalovičius, nuotykiautojas, keliautojas, džiaugsmo ieškotojas. Čia aš www.facebook.com/TomasTumalovicius arba www.instagram.com/tomastumalovicius

Nemėgstu per daug standartų ar konvejerinio bėgimo, tad su manimi šiek tiek kitaip. Ir džiaugiuosi, kad jau daugiau nei 100 nuotykiautojų aplankė Gruziją, Siciliją, Maroką, Kubą. Grupėse stengiuosi turėti bent 2-3 nutrūktgalvius iš buvusių kelionių, tad net ir ramesniems atsiranda noras rimčiau atsipalaiduoti, pajausti kelionės ir nuotykių teikiamą džiaugsmą. Vienžodžiu, kiekvieną kartą aš varau patirti kažko naujo, fotografuoti, šokti ir žiauriai gerai praleisti laiko! Tinka ir visiškai žaliems telefoniniams fotografams, tinka jauniems ir vyresniems. Tinka ir antroms pusėms, kurios nevisiškai domisi fotografija. Duosime fotoaparatus neblogus ir suderinsime visas veiklas taip, kad tiktų daugeliui! Su Jūsų pagalba šias keliones padarysime nerealiomis! 

!!! Jau 200 laimingų keliautojų dalyvavo daugiau nei 20 užvedančių foto kelionių ir ekspedicijų.

FOTO REIKALAI

Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo.
! Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams.
! Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija.

90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą. Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų!

Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).
Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis.

FOTO TECHNIKA
Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK
Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI
Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių ;). Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius.

KAINA

2500 eur

KAS ĮSKAIČIUOTA

  • Foto kelionė – gyvenimo nuotykis, gera nuotaika
  • Foto kursai
  • Transportas
  • Nakvynės

KAS NEĮSKAIČIUOTA

  • Skrydis nuo 700 eur (priklauso iš kurio pasaulio krašto keliausite). Skrydžiu rūpinasi patys dalyviai. Baltic Clipper kelionių fėjos puikiai rūpinasi mūsų logistikos ir gyvenimo sklandumu 🙂 Dalyviai prisijungia iš viso pasaulio, tad galime patarti kaip lengviausia atsidurti ir kur atsidurti.
  • Išlaidos neminėtos maistui ir asmeniniams poreikiams
  • Mokesčiai į mokamus objektus
  • Kita, kas nenurodyta “į kainą įskaičiuota”

REGISTRACIJA
+37069903354 arba labas@kalbantifotografija.lt

Linkėjimai, Tomas Tumalovicius photography / www.kalbantifotografija.lt

Užsirašyti į kursus

Leave a Reply