FOTO NUOTYKIAI SICILIJOJE!!! 2019 spalio 12-19 d.

Keliaujam 2019 m. spalio 12-19 d. arba 2020 d. gegužės 15-23 d!!! Įkvėpsime tikro pavasario. Laukia nerealus foto nuotykis pačiuose mieliausiose Sicilijos kampeliuose, kuriuos iškapstėme draugaudami su vietiniais gyventojais.

Šios kelionės metu nebus turistinio bėgimo, o bus mafijos nuotykiai, šokiai, ugnikalnio magija, nerealus maistas, vynas, Sicilijos dvasia su gyva muzika, saulėlydžiais užburiančiuose vietovėse, maudynės, nakvynės jaukiuose B&B ar 3* viešbučiuose.

Visame šiame gėryje bus daug fotografijos pamokų, kritikos, patarimų, pagyrimų ir kūrybiškumo, autentiškos picos kepimo pamokėlių. Mes tai vadiname – FotoVinoGrafija!

Tinka visiškai žaliems fotografams ar visiškiems telefoniniams pyškintojams. Tinka ir profesionalams. Net ir foto technikos galit neturėti, mes parūpinsime! Tinka ir antroms pusėms, tikrai pilnavertiškai įtrauksime į veiksmą 🙂

!!! Jau 200 laimingų keliautojų dalyvavo daugiau nei 20 užvedančių foto kelionių ir ekspedicijų.

<<<<>>>> DAKARO NUOTYKIS. Saudo Arabija! Nuotykių ekspedicija 2020 m. sausio mėn. 3-18 d. ! Paskubėk registruotis nuo 4400 eur + skrydis
<<<<>>>> MAROKAS. Foto kursai 2019 d. spalio 2-10 d. arba 2020 m. kovo 17-25 d. nuo 2200 eur + skrydis

Tikiuosi prisijungsite, bus nerealu! Oi kaip mes šnekėdavom, šokdavom ir siautėdavom paskutinėje kelionėje… O kaip ieškojom gitaros nakties metu… O kaip lipom į svetimus balkonus pozuoti Romeo ir Džiuljetos sonetams… O kaip kreida piešėm mafijos aukų trafaretus senamiestyje… Oi kiek ten visko buvo 🙂

FOTO REIKALAI
Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija.

90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą. Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų!

Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA
Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos Sicilijoje virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK
Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI
Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių ;). Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius.

KAS ĮSKAIČIUOTA

 • Foto kelionė – gyvenimo nuotykis,
 • Foto kursai
 • Transportas
 • Gera nuotaika
 • Nakvynės (3-4 iš jų su pusryčiais) apartamentuose arba 3* viešbučiuose dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose puikiose lokacijose
 • Kelionės autobusiuku, kaip nurodyta plane
 • Viena vakarienė su picos kepimo pamokėle

KAS NEĮSKAIČIUOTA

 • Skrydis neįtrauktas į kainą. Europoje skrydis nuo 100eur.
 • Skrydžiu rūpinasi patys dalyviai. Mes neteikiame išvykimo paslaugos, bet Baltic Clipper kelionių fėjos puikiai rūpinasi mūsų logistikos ir gyvenimo sklandumu 🙂 Dalyviai prisijungia iš viso pasaulio, tad galime patarti kaip lengviausia atsidurti ir kur atsidurti.
 • Išlaidos neminėtos maistui, vynui ir asmeniniams poreikiams
 • Mokesčiai į mokamus objektus kaip Etna.
 • Kita, kas nenurodyta “į kainą įskaičiuota”
 • Vietoje reikės apie 250-400 eur. Nuo VINOGRAFIJOS kiekio priklauso labai 🙂

KAINA

2100 eur

REGISTRACIJA
El.paštu labas@kalbantifotografija.lt ar tel +37069903354

KELIONĖS PLANAS – Kelionė po spalvotus miestus!

1d. Trapani – Marsala- Saline. Tik nusileidus pasiplaukiosime laivu. Išlipsime mažytėje saloje – vynas, pietūs, Sicilijos dvasios pajautimas. Foto išdaigos, fantastinė vakarienė prie jūros. Vakarinis išėjimas į miestą. Nakvynė viloje Marsaloje, netoli druskų kasyklų.

2d. Marsala – Modica – Raguza Ibla – Noto (Raguza Ibla priklauso nuo laiko, kaip suspėsime; nakvynė barokiniame Noto, kur vyrauja rudos spalvos atspalviai. Dienos metu daugybė gražių vaizdų, architektūros, foto užduočių ir linksmybių. Dar nuostabesnė vakarienė Noto senamiestyje. Naktinėjimas ;).

3d. Noto – Siracusa. Pakeliui sustojimas graikų amfiteatre, apsilankymas prie jūros. Likusi diena – jūsų nuotykiai graikiškame baltame mieste.

4d. Sirakūzai – Etna – Taormina – Itala. Diena, kupina grožio, nuostabių peizažų, Etnos ugnikalnio magijos, architektūros. Pastarąjį kartą net Etna išleido savo dūmų kamuolius nuo mūsų siautulio! Taormina vadinama Sicilijos perlu. Pamatysite ir pajausite kodėl. O Italoje laukia nuostabi vakarienė, mafijos istorijos, vėjavaikiškas pasivaikščiojimas po kalvotą Italą! Gal dar vakare, o gal rytojaus dieną, išmoksime kepti picą. Nakvynė Italoje su pusryčiais.

5d. Itala – Catania – Krikštatėvio filmo vietos: Forza D’Agro – Savoca – Itala. Galėsime pagyventi mafijos nuotaikomis – pirmiausiai aplankysite juodąją Kataniją (nuvykę, suprasite, kodėl), Forza D’Agro ir Savokoje aplankysite Al Pacino mylėtas vietas. Žymusis krikštatėvio baras. Nakvynė Italoje su pusryčiais.

6d. Itala – Cefalù. Pusdienis prie jūros, kelionė po dar vieną sicilietiško baroko miestą, jau gelsvos spalvos, nakvynė pačiame miesto centre. Muzika, šokiai, linksmybės.

7d. Cefalu’- Palermo-Trapani. Aplankysime chaotiškąjį Palermo, medžiagos nuotykiams šiame mieste nepritrūks, nakvynė Trapanyje senamiestyje. Po nuostabios vakarienės mega super nerealioje vietelėje laukia dar naktinės fotografijos džiaugsmas. Nors jau gal būsime ir atsidžiaugę fotografija iki to karto :).

8d. Trapani – oro uostas

**įspėjame, jog kelionės planas gali pasikeisti atsižvelgiant į grupės nuotykių kiekį, pageidavimus, oro sąlygas. Tad jei jūs prieš teigiamus pokyčius kelionėje ir gyvenime – mes neskirti vieni kitiems :).

REGISTRACIJA
El.paštas:  labas@kalbantifotografija.lt.
Pasitarti apie kelionę galite telefonu 0037069903354

Užsirašyti į kursus

Leave a Reply