foto_stovykla_1foto_stovykla_paaugiams_2foto_stovykla_paaugiams_4foto_stovykla_paaugiams_5foto_stovykla_paaugiams_1

FOTO STOVYKLA PAAUGLIAMS IR JAUNIMUI

Foto nuotykių stovykla “Kalbanti Fotografija” 11-17 m. paaugliams ir jaunimui. Dalinkitės su draugais ir Jūsų vasara nušvis naujom spalvom :)

Tai nuostabiausia foto kūrybingumo ir gerų emocijų savaitė. Tai foto paskaitos + praktiniai foto seminarai + kūrybiniai žaidimai + fizinis aktyvumas + motyvacijos ir tikslo siekimo pamokos. Tinka ir visiškai žaliems telefoniniams mėgėjams, tinka ir pažengusiems.

LOKACIJA – Zarasų rajonas, Salako miestelis. Sodybos krantus skalauja nuostabus ežeras. Sodyboje yra baidarių parkas  ir nuosavu apžvalgos bokštu!

TRANSPORAVIMASIS  - nuo Vln patogu traukiniu, pasitiksime Dūkšte. Taip pat sukursime bendras FB grupes komunikacijai, kur dalyviai susiras pagalbą atvykti ir išvykti.

DĖMESIO - visi fotografai / lektoriai nauji, dar niekada nesilankę mūsų foto stovyklose

DATOS: grupės sparčiai pildosi, nesnauskite. Pernai metais buvo SOLD OUT visose pamainose

NR1: 2018 m. liepos 8-15. Renkamės sodyboje liepos 8, 7adienį, 17-19 val. Su transportu pagelbėsime paimant iš traukinių ar autobusų stočių, jei tėvai ar globėjai negalės atvežt. 

NR2: 2018 m liepos 29 – rugpjūčio 5

————————————————————————-

NAUJIENA – 4 d FOTO STOVYKLOS SUAUGUSIEMS. 

4 skirtingų žanrų lektoriai, fotosesijos, stilisto paruošti modeliai, foto studija, baidarių žygis, komandinės foto užduotys, prizai siurprizai, nauji draugai, maitinimas 3 kartus per dieną, pirtis, ekskursija po Zarasų rajoną iki pat Stelmužės Ąžuolo dideliu autobusu, dviviečiai kambariai su dušais kiekviename ir atskiromis lovomis, tinklinio aikštelė, žvaigždėtas dangus, ežeras panosėj, nuostabiausios diskotekos naktinės, rytinė mankšta, joga ir dar belenko ten faino bus.

Viso 40 dalyvių vienoje pamainoje. Vietos tirpsta.

NR2: 2018 m. rugpjūčio 9-12 (atvykimas ryte iki 11 val, išvykimas – vėlyvą popietę)

————————————————————————-

LEKTORIAI 2018: visi lektoriai bus nauji, tad ir buvusiems stovyklų dalyviams puikiai tiks. Stengiamės atvežti kuo įvairesnių fotografijos žanrų fotografų. Vienoje pamainoje bus bent 5 skirtingi lektoriai, dažniausiai būdavo ir daugiau.

Reda Mickeviciute: www.facebook.com/RedaMickeviciutePhotography. Mados fotografija ir fotosesijos. Apie Redą galima pasakoti daug, kaip ir apie visus mūsų lektorius. Bet kai paklausėme Žmones.lt vyr redaktorės ką jaunimui atvežti į foto stovyklą, pirma rekomendacija – Reda!!! Visi rimčiausi žurnalų viršeliai, stambiausių įmonių reklamos, mados ir reklaminės fotosesijos. Be visų kalbų ir įkvėpimų, su Reda atliksime praktines fotosesijas dalyvaujant modeliams, stilistams, makeupo meistrams. Pamatysime nuotraukų tvarkymą iki galutinio rezultato.

Rūta Jankauskaitė / Marla Singer: www.facebook.com/marlasingerphotography
Visiškas foto nusirovimas. Rūta yra toks kažkoks sunkiai apsakomas kūrybiškas padaras, kuris savo darbais bando mūsų visuomenės ribas. Balansuoja ant galima/negalima, “o ką kaimynai pasakys”. Tuo pačiu ji gali būti labai žemiška fotografė, kurios objektyvui paklūsta pačios išraiškingiausios šių dienų Lietuvėlės įžymybės. Jos darbai puošė daugybę reklamų, žurnalų viršelių. Trumpai tariant – nersime į kitą paralelinę visatą. Po to bandysim sugrįžti. Gal ne visiems pavyks.

Mantas Kristijonas Kuliešis: www.instagram.com/mantas_kristijonas_kuliesis ir www.facebook.com/mantasaerials. Taip pat daugybę Manto foto reikalų rasite ir čia: www.facebook.com/scuarevilnius.
Mantas lyg universalus karys fotografijos ir video pasaulyje: puikus dronų virtuotažas, kūrybiškas fotografas ant žemės, galintis puikiai įamžinti gamtą, žmones, miesto vaizdus, fotosesijas, reklamas ir jų užkulisius. Filmavęs, montavęs ir kitaip puoselėję muzikinius video klipus radistams, lietuviško kino kūrėjams ir stambiausioms Lietuvos įmonėms.
Jo lenktos perspektyvos darbais dalinosi Apple ir kitų pasaulinio mastelio įmonių socialiniai tinklai. Milijonai visokiausių peržiūrių ir pasaulinių publikacijų. Ai, ką čia plėstis – su Mantu pasikalbėsime stovykloje. O tuo pačiu ir praktiškai išbandysime nemažai dalykų!

Tadas Kazakevičius. www.tadaskazakevicius.com. Su savo foto serija apie vykstančią Lietuvą “Soon to be gone” Tadui po kojomis krito viso pasaulio dokumentinės fotografijos kritikai. Tikroji fotografijos galia ir gyvenimiškos jo fotografuojamų objektų/subjektų istorijos. 2017 Sony World Photography Awards pripažinimas. Jaunojo kurėjo premija iš Lietuvos kultūros ministerijos. Ir dar Tadas turi daugybę patirties kaip tarptautinės reklamos agentūros kūrybos vadovas. Labai įdomi asmenybė.

www.Nanook.lt, Karolis ir Mindaugas. Medijų raštingumas ir storytellingas jaunimui. Išmoksite pasakoti  įtaigias foto istorijas ir telefonais, ir fotoaparatais.

Remigijus Zolubas. Fotografijos dėstytojas universitete. Jam pasiduoda fotografijos dvasios. Kapstysime šiek tiek giliau nei ipado’o ar telefono paviršius ;)

Čia dar ne visi lektoriai. Bus daugiau. Intensyviai dirbame ties tuo ;)

VIETA: Stovykla vyks superinėje sodyboje Zarasų rajone prie puikaus ežero

FOTO VEIKLA IR FOTO TECHNIKA:

Fotografijos žinių lygis visiškai nesvarbus, gali būti visiškai žali dalyviai – svarbu NORAS fotografuoti ar noras pradėti mokytis fotografijos paslapčių. Foto technika dalyviai turėtų pasirūpinti, nebent tikrai neturi ir negali gauti, tuomet parūpinsime mes. Papildomomis priemonėmis kaip štatyvais aprūpinsime, bet jei turite – viską tegu atsiveža! Fotografuosime saulėlydžius ir saulėtekius, gamtą, peizažus, portretus, modelius, fotosesijų žanrą, naktinę, žvaigždžių ir fejerverkų fotografiją. Nemažai dėmesio skirtime tykštančio vandens, ugnies, veiksmo, sportinių žaidimų, judesio fotografavimui. Norintys dalyviai patys taps modeliais. Ir čia tik dalis to, kas vyks! Dar veiks foto studija su studijine apšvietimo įranga. Visi dalyviai gaus lektorių ar foto savanorių patarimus kaip pasirinkti nustatymus, kaip įvaldyti tinkamą kompoziciją ir gaus atsakymus į kitus klausimus.  Bus įrengtos kelios kompiuterinės darbo vietos su programine įranga. Bus išduoti foto mokyklos “KALBANTI FOTOGRAFIJA” sertifikatai.

FIZINIS, KŪRYBINIS AKTYVUMAS, LAISVALAISKIS: rytinė mankšta, futbolas, kvadratas, tinklinis, foto orientacinis ir kiti žaidimai.  Žaisime protinius, drąsos, komandinių įgūdžių lavinimo ir kūrybingumo žaidimus.

STOVYKLOS DALYVIAI IR REIKALAVIMAI: 40 paauglių ir jaunuolių. Amžius 11-17 metų. Labai rekomenduojama bent minimaliai domėtis fotografija, kad ir selfine/telefonine. Norime, kad fotografija ar kūrybiškumas būtų visus dalyvius vienijantis bruožas!

PERSONALAS,  MAITINIMAS: Bus 3-4 stovyklos vadovai – labai linksmi, draugiški, kūrybiški ir visokie ten faini. Maitinsimės pusbadžiu, valgyt neduosim. Turės jaunimas susižvejoti žuvį ir suvalgyti žalią. Ir dar vadovus pamaitinti. Naktimis vogti sūrelius, ledus ir kitus skanėstus griežtai draudžiama. Pagavus – teks suvalgyti visą dėžę. Duosime čipsų, kolos. Vegatarams – čipsai be kumpio.

SUSISIEKIMAS: Transportavimas nebus organizuojamas, dalyviai turės patys atvykti į stovyklą. Sukursime bendrą fb grupę tos pamainos dalyvių, ten galės padiskutuoti iš kur važiuoja ir su kuo gali kooperuotis.

Praeitose stovyklose buvę lektoriai:

Tomas Kauneckas - reklaminės ir mados fotografijos pradininkas Lietuvoje, dirbęs su pačiais žymiausiais prekių ženklais, fotografavęs visas įmanomas ir neįmanomas žvaigždes Lietuvoje ir danguje. Jo darbai puošia daugybę žurnalų ir spaudos leidinių. Su Tomu padarysime mados fotografijos workshopą su modeliais, makiažais. Šį kartą tokį rimtą užtaisysim reikalą ;) .

Dainius Ščiuka – jaunos kartos mados fotografijos atstovas, pas kurį nori nusifotografuoti kiekviena Lietuvos žvaigždė, o tuoj norės nusifotografuoti ir kiekviena pasaulio žvaigžė. Dar nesugalvojom ką nuveiksime su Mister https://www.instagram.com/sciuka, bet sugalvosime :) . Tik galiu pažadėti, kad tai nebus nuogo kūno fotosesija.

Vidmantas Balkūnas www.facebook.com/vidmantas.balkunas 15min fotožurnalistas, su fotoaparatu lendantis visur, kur daugelis nelįstu be fotoaparato. Sekė pabėgėlių keliais, lindo į giliausius pasaulio urvus, korėsi ant aukščiausių pastatų su aukštalipiais, su policija gaudė ne vieną nusikaltėlį ar brakonierių. Vienas tikriausių fotožurnalistų Lietuvoje, kuris tuo gyvena, o ne šiaip iš to duoną valgo

Vytautas Dranginis https://www.facebook.com/dranginisvee  jaunos kartos sporto fotografijos atstovas, oficialus olimpinio komiteto fotografas, fotografavęs RIO olimpinėse žaidynėse, 2017 metų Dakare. Kaip komercinis fotografas dirba su rimčiausiais prekių ženklais: RedBUll, Nike ir kitais

Romualdas Požerskis, vienas Lietuvos fotografijos klasikų. Jo kūrybą net sunku trumpai aprašyti – bus WOW. Kursime meninius projektus su jo pagalba. Nuo užgrobtos Lietuvos gyvenimo iki visiškai kosminio relaxo Burning Man festivalyje. Detaliau čia: http://bit.ly/Romualdas_Pozerskis

Tomas Tumalovičius, 5 metus oficialus Lietuvos krepšinio rinktinės fotografas, 3 kart Dakaro ralio fotografas, daugybės foto parodų ir foto projektų autorius bei organizatorius. Tomas ne tik ves fotografijos pradžiamoklio žaliems ir pažengusiems praktinius seminarus, bet ir pasidalins kelionių fotografijos, foto bendravimo su žmonėmis, foto džiaugsmo skleidimo, motyvacijos radimo, foto projektų kūrimo ir foto verslumo patirtimi. Keli pastarieji Tomo projektai: www.boredpanda.com/christmas-photo-joy-lithuania-tomas-tumalovicius  ir http://youtu.be/Dg57RbOosRA

Neringa Rekašiūtė, meninių ir socialinių foto projektų kūrėja, pastaruoju metu labai aktyviai kurianti ir ypatingai pastebima spaudos dėl jos pastangų fotografijos pagalba atkreipti dėmesį į aktualias šio meto problemas. Kursime ir pozuosime kartu su Neringa teoriškai ir praktiškai! www.facebook.com/neringaphotography 

Ramūnas Danisevičius, “Lietuvos Ryto” fotografas, daugybės “Lietuvos Spaudos Fotografijos” konkursų nugalėtojas, gyva dokumentinės ir žurnalistinės fotografijos legenda. Su Ramūnu aptarsime jo kultinių nuotraukų gimimo aplinkybes, jo nuoseklumą foto žurnalistikoje.

Artūras Morozovas, Ukrainos karo fotografas ir žurnalistas.
Artūras pasidalins karo fotografijos subtilybėmis, pavojinga fotografo kasdienybe karo fronte, pašonėje žvangant ginklams http://www.delfi.lt/temos/arturas-morozovas 

Algis Kriščiūnas, daugiametis “Panelės”, o dabar “Happy 365″ fotografas ir kūrybos siela, nuostabus menininkas, fotosesijų meistras, ex Fojė narys ir kūrybinių sprendimų užtaisas. Su Algiu mes kursime siužetus, režisuosime svenas ir nuotraukos turės prakalbėti :) . Beveik kaip kino filmavimas bus. Daugiau www.krisciunas.com

Marius Čepulis, gamtos fotografas, ornitologas. Marius parodys savo išskirtinę foto techiką, didžiulius objektyvus, slėptuves, papasakos apie begalinės kantrybės reikalaujančią fotografiją. Atskleis kaip rasti stumbrus Lietuvos miškiuose, kaip nufotografuoti rečiausius paukščius. Po Mariaus pasakojimų santykis su gamta pasikeis kardinaliai! Mariaus nuotykius rasite čia: www.facebook.com/cepuliofoto

Fotografė Monika Požerskytė

Režisierius Tadas Vidmantas

Beata Tiškevič

Muzikos renginių fotografas Rytis Šeškaitis

Dar bus ir daugiau lektorių, bet jų darbais labai sunkiai konkretumui pasiduoda, tad eigoje išaiškės kas atvyks :)

FOTO STOVYKLOS ORGANIZATORIAI:

TOMAS TUMALOVIČIUSprofesionalus fotografas, foto mokyklos “Kalbanti Fotografija” įkūrėjas, marketingo ir viešųjų ryšių specialistas, foto kelionių po pasaulį organizatorius, žurnalistas, praeityje 5 metus oficialus Lietuvos krepšinio rinktinės fotografas. Tomas yra dalyvavęs ir kaip lektorius skaitęs daugybę pranešimų foto, kūrybingumo, verslumo, motyvacijos seminaruose ir festivaliuose kaip: SNAP, TEDx Vilnius, TEDx ISM, Login. Lietuvos sporto ir marketingo asociacija Tomą išrinko geriausiu Lietuvos sporto fotografu (2010m.), Tomo organizuota “Krepšinio Širdies” ir Samsung reklaminė kampanija skaitmeninės komunikacijos srityje Europos Krepšinio čempionato metu pripažinta geriausia. 2017 metais Tomas surezgė vestuvių foto kursus Indijoje tikrose 1000 žmonių vestuvėse. 2018 m organizavo dakaro ekspedicija Peru, kur keliavo trimis visuregiais 12 Dakaro fanų iš Lietuvos. 2018 metais planuoja foto keliones ir foto mokymus Maroke, JAE, Gruzijoje, Kuboje, JAV ir kitose šalyse.

RUGILĖ PEKORIŪTĖ - super mega turbo nereali vaikų draugė, sesė, aktyvios veiklos pramanytoja, Karalienės Mortos mokyklos ugdymo vadovė, Vaikų linijos supervizorė ir daugybės paramos ir pagalbos veiklų dalyvė bei organizatorė. Nuostabi psichologė. 3 mėnesius su kuprine keliavo po Pietryčių Aziją, tad turės ir ji kuo pasidalinti, jei dar kas negirdėjo.

KAINA, REGISTRACIJA, NENUMATYTOS APLINKYBĖS:
Labai laukiame motyvuotų, kūrybiškų ir žingeidžių jaunuolių! Fotografuoti galima ir telefonu! Jei neturite fotoaparatų – parūpinsime ;)

35 mokamos vietos po 425 eurų. Vieta rezervuojama sumokėjus 200eur avansą, likutį –  ne vėliau nei 2 mėn iki stovyklos pradžios. Dalyviui negalint atvykti į stovyklą numatytu metu, siūlysime perkelti į kitą pamainą. Jei iškils nenumatytų  ar kitų svarbių aplinkybių kaip vaiko liga ir panašiai, grąžinsime pinigus, jei iki stovyklos bus likę nemažiau nei savaitė laiko. Vienžodžiu viskas proto ribose, pasitarsime ir rasime tinkamą sprendimą visiems. Mūsų tikslas nėra surinkt pinigus ir vaikui negalint atvykti negrąžinti jų, tikslas būti su jaunimu ir dalinti patirtimi, kurios taip trūko mūsų daugelio paauglystėje!

Yra 5 dalinai mokamos ir nemokamos vietos sunkiai besiverčiančių šeimų jaunimui. Registruojantis parašykite detalų motyvuotą laišką kodėl negalite mokėti pilnos sumos ir kodėl domina fotografija. Naglučiai vaikai ir tėveliai, nepiktnaudžiaukite šiuo punktu, nes stengiamės suteikti teisę tikrai negalintiems susimokėti vaikams!!! Ačiū už supratimą. Taip, mes bendraujame paprastai, be užuolankų. Kaip vaikai :) . Nes dirbame su vaikais. Nors čia rašiau aš, stovyklos vadovas Tomas. Stovyklos vadovė Rugilė duos velnių dabar.

TIESUS KELIAS LĖKT LAUK IŠ STOVYKLOS – CIGAREČIŲ, ALKOHOLIO IR KITŲ KVAIŠALŲ NAUDOJIMAS – kilus įtarimams niekas neieškos įkalčių – namo lėksite be jokių paaiškinimų.  Pinigai negrąžinsami. Apsvaigti leidžiama tik nuo legalių linksmybių, muzikos, fotografijos ar kūrybos. Dar buvo keli nutikimai dėl patyčių, nedraugiškumo nepaklusnumo išeinant iš teritorijos. Tad jei jaunuolis elgiasi netinkamai – važiuoja namo. Be paaiškinimų ir be išsidirbinėjimų. Ir mums lieka daugiau čipsų bei kolos.

KONTAKTAI KLAUSIMAMS IR REGISTRACIJAI:

Tomas Tumalovičius, +37069903354

REGISTRUOKITĖS TIK E-PAŠTU LABAS@KALBANTIFOTOGRAFIJA.LT

KELI ATSILIEPIMAI po pirmos vasaros stovyklos prieš šimtą metų:

Dalyvio mama:

Ką tik mano vyras šnekėjo su jumis dėl dviejų vaikų užrašymo į stovyklą.

Kadangi mūsų sūnus, Karolis (iš Belgijos) apibūdino kaip pačią geriausią stovyklą kurioje jis buvo (o jis buvo tiek Belgijoje, tiek Prancūzijoje, taip pat ir Lietuvoje), tai jo brolis, kuris taip pat mėgsta fotografuoti, mielai panoro prisijungti. Tad nusprendėme užrašyti abu liepos 29 d. Anketas atsiųsiu jei ne šiandien vakare, tai ryt tikrai.”

dalyvė Kotryna D: Stovykla iš tiesų buvo nereali, jau svaigstu ir laukiu kitų metų stovyklos. Kiekvieną dieną prisimenu ją ir pavydžiu vaikams kurie dar važiuos į stovyklą. Sukurta aplinka, nuotaika ir vadovai buvo išties šaunūs. Maistas- tai gal kiek per daug mėsos net ir valgantiems mėsą. O šiaip tai tikrai stovyklą rekomenduosiu kitiems, tai turiningai praleistas laikas, per tą savaitę juokiausi ko gero daugiau nei per visus metus. Tai buvo tokia nuostabi proga susipažinti su žinomais ir ne tik žinomais fotografais. Net neįsivaizduoju kur galėčiau rasti tokią galimybę! Išsipildė svajonė pabendrauti su Mariumi Čepuliu, grįžau kupina įkvėpimo, esu dėkinga jums ir visiems kitiems fotografams, kad jį mums išdalijote. Daugybė šiltų emocijų – tik teigiami atsiliepimai! Dar kart didžiausias ačiū už nuostabią stovyklą! Sėkmės Jums!

mama Jurgita: Ačiū už puikią idėją, nes stovyklų daug, ir nustebint nėra lengva nei mus, o juolab mūsų vaikus. Justina stovyklauja jau 10 metų :-) todėl tikrai buvo tas dalyvis, kuris vertino. Ir įvertino gerai! :-) Mano noras būtų vienas – tęstinumas. Tiek pačios stovyklos, tiek susitikimų metų eigoj. Gal būrelio forma, gal foto savaitgalių, gal dar kažkaip. Kad tos gautos žinios taikytųsi, kad susitikt su čia rastais draugais būtų galimybė. Iš anksto rezervuojam vietas kitų metų stovyklai :-) ir jau dviem, nes sesė užsinorino :-) Su linkėjimais iš Švenčionėlių

mama Simona Mas, fb komentaras: Kaip dukra sakė tai buvo pati pati pačiausia stovykla!!! Best best best ir dar kart best!!!! Ačiū Tomai, vadovėms už nuostabią stovyklą!!!!

mama Lina O: Prisiminimais vis grįžtam į stovyklą… Patiko linksmi vadovai, mankšta, paskaitos, laužas, maistas… labai daug kas. Sėkmės organizuojant kitas stovyklos pamainas :) . Kai suaugusiame žmoguje gyvena didelis vaikas, tai džiaugiasi vaikai ir jų tėvai. 

dalyvė Greta G: Fotostovykla man labai patiko. Paskaitos – žiauriai įdomios ir naudingos, maistas – puikus, nuotaika – kuo toliau, tuo geresnė buvo, gyvenimo sąlygos taip pat labai geros, o visa atmosfera buvo labai draugiška. Išties labai lengvai susibendravau su kitais stovyklautojais ir vadovais, nes visi labai malonūs ir paslaugūs. Grįžau su labai daug gerų įspūdžių, neturiu prie ko prikibti. ;) Visa mano šeima labai dėkinga!

dalyvė Gabija P: Praleidau nuostabų laiką šioje stovykloje! Seminarai ir paskaitos buvo puikūs. Smagu buvo išgirsti kiekvieno fotografo istoriją. Maistas buvo skanus, tik galėjo būti daugiau šviežių daržovių. Gyvenimo sąlygos buvo geros, patogios lovos :D . Vadovai labai šaunūs žmonės. Smagu, kad visada galėjai kažko paklausti ir gauti atsakymus, pagalbą. Gerai, kad sodybos šeimininkai yra kantrūs. Atmosfera – ypatinga, nes visi stovyklautojai labai skirtingi, bet juos visus sieja fotografija. Stovykloje tikrai daug išmokau, nes prieš atvažiuojant galvojau, kad moku elgtis su fotoaparatu, bet pasirodo nelabai tų žinių buvo. Supratau, kad ne visada nuotraukos privalo būti ryškios ir nesusiliejusios. Pagaliau supratau kaip fotografuoti žvaigždes. Didelis AČIŪ, kad napabijojote surengti stovyklos, iš kurios daug ko galima išmokti :)

dalyvė Goda: Kaip ir kiekvienam paklausiusiam galiu pasakyti, kad stovykla buvo nereali. Viskas buvo tobula apart lūžusio piršto (taip, visgi lūžo ), tačiau ir tai nemaišė. Labai pasiilgsiu visų, o ypač jūsų nuostabių paskaitų! Lauksiu kitų metų! 

dalyvė Samanta: Man stovykla labai patiko, jei būtų galimybė tikrai važiuočiau dar kartą ir tikrai rekomenduoju kitiems :) iš seminarų ir paskaitų sužinojau daug. Maistas buvo geras, nuotaika nereali, viskas tiesiog buvo nuostabu ir tikrai nesigailiu, kad važiavau į šita stovyklą :) be to Tomas ir Vaida man tapo tarsi tėvai, Ieva tarsi vyresnioji sesė, o kiti stovyklautojai tarsi sesės ir broliai su visais buvo be galo skaudu atsisveikint ir tikiuosi, kad dar susitiksim :)

dalyvė Marija: Laba, stovykla nereali! Visiems labai rekomenduoju. Paskaitos labai idomios, daug visko suzinojau. Nieko netruksta siai stovyklai, viskas puiku, tik viena labai maza smulkmena su maistu buvo, kuria jus issprendet (kaip Vaida sake trys pietus per diena). Labai patiko, labai fainai butu, jai ir kitais metais padarytumete tokia stovykla :) Iki pasimatymo! 

Dalyvio mama Dalia: Ačiū, Tomai. Lai padeda Dievas tolimesniuose projektuose. O, kad padėjote išpildyti mano vaiko svajonę siųsiu ir siųsiu Jums pozityvias mintis…:) Dideli darbai suteikia ir daug džiaugsmo. To ir linkiu…:)

 

Leave a Reply