marok_kelione_kalbanti_fotografija1403485_776173415732821_942626913_o (1)1402405_763589713657858_950681764_o (1)1400818_776173582399471_1450701040_o1399547_776174055732757_1113005872_o1399320_763590043657825_635870921_o (1)1502685_782622538421242_1282997135_o (1)3maroko foto kelionė1fotografijos_kursai_afrikojefoto_kursai_afrikojeIMGL0563IMGL1012_2IMGL1588foto_kursai_sacharaIMGL5668IMGL3666IMGL5259

FOTO KELIONĖ Į MAROKĄ

UŽVEDANTYS FOTO KURSAI MAROKE/ EGZOTINĖ FOTO KELIONĖ AFRIKOJE – NUOSTABI DOVANA SAU AR ARTIMAM!

  • 2019 m. kovo 7-14 d. 
  • Grupės pildosi ir jos ne guminės, nesnauskite :) .

BUS SUPER KOSMOSAS!  Tai daug gėrybių viename: poilsis, veiksmas, vandenynas, kalnai, Sachara, begalybė saulės, bendravimas su vietiniais ir nuostabus maistas! Ir visa tai apiberiame gausybe juoko, šypsenų bei nuostabių fotografijų lietumi! Pasakiški kalnų peizažai, net 2 naktys Sacharoje: viena viešbutyje iš arabų pasakų, kita – karališkose palapinėse su vietine muzika ir šokiais pokiais aplink laužą, žvaigždžių foto gaudymais. Pabaigoje laukia 2 naktys prie vandenyno labiausiai atsipūtusioje vietelėje! Portretinė, naktinė, gatvės, kelionių, gamtos ir nakties fotografija taps labai artima net ir žaliausiems – koncentruoti foto pradmenys žaliems, o jau prakutusiems bus rimtesnių foto iššūkių. Aprūpiname foto technika! Grupes kompletuojame taip, kad būtų sveiko proto nutrūktgalvių nuotykiautojų, kurie patemps net ir tinginius, sapnuojančius adrenalino kupinus nuotykius! Ir dar viena naujiena – išprotėjęs foto orientacinis žaidimas, kurio metu suskirstysime į komandas, gausite užduotis ir jas atlikdami bendrausite su vietiniais, ieškosite miestelių lokacijų pagal nuotraukas, turėsite įsiamžinti tam tikrose vietose tam tikru būdu. Ir tuomet Jūsų laukia nuostabus prizas, užkastas slaptoje vietelėje, šalia Jimmy Hedrixo kaimelio prie vandenyno! Tiek adrenalino apturėjote gal tik per “Drasūs. Stiprūs. Vikrūs” estafetes mokyklos laikais :) .

UŽSISVAIGIMAS

Jei nugirdote apie šią kelionę ir Jus užkabino – NEGALVOKITE ILGAI, nes smegeninė ras pasiteisinimų atsisakyti. Nesvarbu amžius, šeimyninė ir socialinė padėtis – visi prieš objektyvą esame lygūs! Ir tas yra smagiausia. Tai ne tik FOTO MOKYMAI AFRIKOJE, bet ir pažintinė ekskursija po Maroko užkampius, kurių net ir gidai nežino.  Vieteles atradau per dykumų ralį Maroke ir jau prieš tai keliaudamas su 10 grupių. Kiekvienas kelionė buvo skirtinga ir man vis norisi ten grįžti, ir pasidalinti viskuo, kas geriausia Maroke!!! Kelionė tiks ir visiškai žaliems foto naujokams ar patyrusiems fotografams. Tiks ir telefoniniams fotografams. Keliavo jau ne vienas/a su fotografija mažai draugaujantis, rezultatas – arba nusipirko fotoaparatą, arba buvo puikūs modeliai ir turi nerealių foto! Foto kursai Maroke tiks ir pagyvenusiems, ir jauniems. Keliavo ir 50-iasdešimtmečiai, ir nepilnamečiai – visi puikiai radome bendrą kalbą. Yra 2 kriterijai: mylėti fotografiją (bent iš dalies, tinka ir telefoninė/selfinė) ir norėti nuveikti išprotėjusių dalykėlių! Draugiškai griūname, bėgame, šokame, lendame, lipame, rėkiame, dainuojame – fotoaparatas išlaisvina. Išgirstu daug klausimų: kas važiuoja, ar tikrai įvyks kelionė, ar žemė neapsivers aukštyn kojom ir t.t. Tad atsakydamas galiu pasakyti – tai bus dar vienas išprotėjęs Jūsų gyvenimo nuotykis (o gal pirmasis ?), viskas įvyks ir pavyks, nes kelionės metu bus pravesti rimti foto kursai Maroke norintiems. Ir tikrai taip – visuomet nutinka nenumatytų probleminių situacijų, bet mes jas sprendžiame linksmuoju būdu ir paverčiame jas foto nuotykiais. LEKIAM! Pakaks teisintis, aš Jus priversiu daryti tai, ko gyvenime nesate darę! Garantuoju Jums puikius kelionės kompanjonus ir kompanjones, nes iš prieš tai vykusių kelionių patirties galiu teigti, kad ne bambas prie baseino deginti norintys, o nuotykių ištroškę foto mylėtojai ir pasaulio užkariautojai skris drauge!

Kodėl reikia lėkti su manimi? Nes mes keliausime nuotykiauti, o ne išpildyti iš anksto suplanuoto maršruto. Bus staigmenų, kurių aš ir pats nežinau! Nes all inclusive yra blogis! Nes užknisantis gidas yra dar didesnis blogis!!! Nes man patinka dalintis foto nuotykiais! Nes mes ten šoksime, dainuosime, linksminsime ir linksminsimės!

Kupranugarių karavanas juda Sacharos dykuma. Tokių vaizdų mes suorganizuosime ne vieną. Juk kiekvieno svajonė yra tai nufotografuoti. Mūsų keliautojos Rūtos nuotr.

FOTO REIKALAI:

Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotograifja.  Parūpinsime net ir fotoaparatą, jei reikia. Foto kursai Maroke išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija (Maroke labai giedras ir žvaigždėtas dangus), pajausime Sacharos smėlynų fotografijos subtilybes, kopose vaikysime kupranugarius gaudydami jų šešėlių žaismą. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų! Fotokursai Maroke padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

TECHNIKA:

Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! ;) Jei neturite technikos, mes parūpinti galima tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galime suderinti nuomą už labai protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais, nukreipti kur geriau ir pigiau, tam, kad foto pamokos Maroke virstų dar labiau nepamištamomis.

GYVENIMAS, MAITINIMAS:
Gyvensime dviviečiuose kambariuose (atskiros lovos) tikrai smagiuose 3*-4* viešbučiuose. Pusryčiai ir dauguma vakarienių įskaičiuoti, pietūs – ne. Bet kainos nėra kosminės. Kartais turguje prisipirksime vaisių pietums, o kartais palmių pavėsyje prabangiai (bet nebrangiai) pietausime.

KAINA – 1399 Eur  - nakvynė, pusryčiai/4 vakarienės, transportas, ekskursijos, foto kursų užmokestis. Papildomai skrydis 150-300 Eur, priklauso nuo pirkimo datos. Derybos vyks Afrikoje rimtos su vietiniais, tad dabar neeikvokite energijos :) . Išrašome sąskaitas faktūras fiziniams ir juridiniams asmenims.

KELIONĖS PLANAS MAROKE 

day1: MARRAKECH

Atvykimas į MARRAKECH/AGADIR oro uostą.
Pervežimas iš oro uosto į viešbutį.
Vakarienė žymiausioje pasaulio turgaus aikštelėje Jemaa el Fna,  susipažinimas su naktiniu miestu.

day2: MARRAKECH / AIT BEN HADDOU / OUARZAZATE
Pusryčiai viešbutyje, išsiregistravimas. Išvykimas iš Marrakech
Kelionėje per Atlaso kalnus kelis kart  stosime lengvam pasivaikčiojimui po kalnus, fotografuosime peizažus, gausite foto užduočių pagal kurias nustatysime Jūsų foto lygį vakarinio foto peržiūros metu. Aplankysime  Aït Ben Haddou tvirtovę, kuri įtraukta į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Atvykimas į Quarzazate, pavakarojimas, apsilankymas pas vietinius biznierius, pirksime tradicinius arabų chalatus – karštomis dienomis fantastinis reikalas, gersime tikrą arbatą, kurioje šaukštas stovi (nuo cukraus kiekio). Vyks fotografijų peržiūra. Vakarienė pas vietinį mano bičiulį Abdulą (nerealus veikėjas!) ir nakvynė viešbutyje. Vietinio naktinio klubo aplankymas – ten nerasite turistų, o tik meilius vietinių žvilgsnius. Nepamiršite šios vakarinės ekskursijos :) .

day3 : OUARZAZATE / DRAA VALLEY /ALNIF / RISSANI / MERZOUGA
Pusryčiai viešbutyje, išsiregistravimas
Šį rytą dalyviai kalba, kad jau keliauja po Maroką visą savaitę, o dar tik 2-a pilna diena prasideda. Vaizdingais Draa slėnio keliais vyksime link Merzougos, pakeliuj stebint užburiančius kalnus, Draa upės vingius ir oazes. Stoviniuosime fotografuoti, mat kraštovaizdis visiškai keisis nuvažiavus nuo kalnuotų vietovių. Vakarop lėksime smėlynų link stebėti ir fotografuoti saulėlydžio. Lipsime į nedidelį kalną, kursime laužą, fotografuosime siluetus, naktinius vaizdus. Saulėlydis su vaizdu į smėlynus ir palmių giraites – fantastika! Grįže  vakarosime, juoksimės, dalinsimės mintimis, šoksime ir dainuosime, kursime gal dar vieną laužą jau pačioje Sacharoje. Nakvynė Sacharos viešutyje su vaizdu į didžiausias Maroko kopas.

day4. MERZOUGA, SACHARA. Niekur nevažiuojam, tik persikraustom į palapines už kelių kilometrų.

Saulėtekio fotografavimas ir kopimas į aukščiausių Erg Chebbi kopų viršūnę. Visa diena skirta pažinti didžiausias Maroko kopas. Susidraugausime su kylančiais šešėliais, ieškosime gražiausių šviesos spindulių ir susiliesime su Sachara! Po to išsimiegosime,  sukrisime į baseinus. Po pietų miego surengsime dar vieną foto peržiūrą ;) . Vakarop draugystė su kupranugariais. Nakvynė ir vakarienė vietinių tuareagų palapinėse po žvaigždėmis. Palapinėse yra dušai, tualetai ir t.t.

day5: ERFOUD / TINEGHIR / DADES VALLEY / OUARZAZATE

Pusryčiai, išvykimas į Tineghir. Aplankysim Todra kanjoną bei Tineghir palmių giraites.
Kelias į Quarzazate driekiasi per nuostabų Dades upės slėnius ir kanjonus.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje

day6: OUARZAZATE / MARRAKECH

Užsuksime į kino studijas, kur buvo filmuojami “Asteriksas ir objeliksas”, “Mumija”, “Gladiatorius ir kiti garsūs filmai.  Vakarop kopsime ant stogų fotografuoti naktinio Marakešo, narstysime turgaus užkampius bei mėgausimės vietiniu masažu ir pirtimi – hammamu :)

day7 : MARRAKECH / ESSAOUIRA
Kelionė vandenyno link į nuostabų senovinį miestelį ESSAOUIRA. Laikas vandenyno pažinimui ir  fotografavimui. Kaifuosime ant kranto besimėgaudami jūros gėrybėmis. Čia laukia visiškas atitrūkimas nuo realybės – šio miestelio magijos neįmanoma perteikti, ten reikia pabūti. Maroko pajūrio džiaugsmai, smėlynai, geriausias pasaulyje maistas, surfinimas ar keturrračių tramdymas, įvairiausi fotografavimai ir finalinis foto žaidimas – slapto lobio paieškos!!! Na, ir paskutinė vakarienė, kuri neaišku vėl kaip baigsis. Vieną kartą baigėsi fotografavimu iki paryčių, kitą kartą – pasivažinėjimu taxi su naktinėmis ekskursijomis į neaiškias vietas arba pasilankstymu ir maudynėmis naktiniame vandenyne.

day 8: Pusryčiai su vaizdu į vandenyną, rytinio turgaus aplankymas ir kelionė į oro uostą ESSAOUIRA / MARRAKECH ar AGADIR.

Klausimai ir registracija labas@kalbantifotografija.lt  arba tel 869903354

Oi bus kosmosas kaip nerealiai!!! Net žodžiais sunku apsakyti
TURIME PUIKIUS DOVANŲ KUPONUS

Štai reklaminis klipas, kuris sukosi per radiocentrą.

 

ATSILIEPIMAI:

UOGA PHOTOGRAPHY / VAIDA ABDUL:  Kartais tiesiog priimi sprendimą net nežinodama, kodėl ir kam. Taip buvo, kai sugalvojau keliauti į Maroką su Tomu iš Kalbanti Fotografija. Ir ką? Buvo fantastika! Tomas beveik niekada nemiega, nepavargsta, eina kiaurai, ir Marokas sprogsta kaip fejerverkas su visomis spalvomis, kvapais, dykumų smėliu, kupranugariais, saulėlydžiais kopose, žuvėdromis virš galvų… Ir kai, lėktuvai leidžiantis Vilniaus oro uoste supranti, kad šis nuotykis pasibaigė, pasidaro žiauriai liūdna. Tada nespėji visų išbučiuoti ir atsisveikinti, nes supranti, kad apsiverksi… Reiškia viskas buvo labai tikra ir tuo pačiu labai nerealu. Ačiū visiems, kurie buvote kartu.

ERIKA PAR: Iš tikrųjų tai buvo daugiau nei foto kursų kelionė. Tai buvo absoliučiai geriausia mano gyvenimo kelionė, nes gautos žinios, sutikti žmonės, patirti įspūdžiai ir viskas kas ten vyko, liks visam gyvenimui.
Kas turite galimybę, būtinai lėkite. Nepasigailėsit, nes Maroką pamatysit iš kitos pusės, pakeliausit taip, kaip nepakeliautumėt su kelionių agentūra, užlipsit į tokias vietas, kur verkti norėsis kaip bus gražu ir turėsit patį geriausią mokytoją Tomą.
Aš ir vėl mielai šitą kelionę pakartočiau!

Loreta Eimontaite: “Jei tik galite sau leisti, nedvejokite. Saulė, smėlis, įdomūs žmonės, daug vertų kadro akimirkų ir šalia fotografija besidomintys, kartu su tavim besimokantys ir nuoširdžiai patariantys į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad pats ir kiti labiau žavėtųsi tavo fotografijomis. Begalo įdomi kelionė su super naudinga programa ir jei pasiseks kaip mums, nerealia kompanija. O aš tikiu, kad pasiseks”

Anna Borodai “Dabar man fotoaparatas ne siaip daiktas, o dalele manes, mano sielos, mano minciu antspindys. Foto kursu Maroke deka supratau, kur yra mano esmines klaidos, kur yra mano stiprios puses fotografijoje, o ka reikia tobulinti, ka reikia daryti, kad fotografija perduotu tavo mintis ir nuotaika, ta momenta. Atrodo neimanoma visko patirti ir suprasti per savaite laiko, bet su Tomu tikrai imanoma! Tai gi nedvejokite ir vaziuokite ! Gausite daug geru emociju ir dar daugiau graziu kadru.”

REGISTRUOKITĖS E-PAŠTU LABAS eta KALBANTIFOTOGRAFIJA.LT. Šiaip papliurpt apie kelionę – gretai skambinkite +37069903354, Tomas

 

Leave a Reply