FOTOKELIONĖ: JAV VAKARAI + NIUJORKAS

LAUKIA JAV VAKARAI + NIUJORKAS!

Mes paruošėm Jums tikrą ROAD-TRIP VESTERNĄ, tik su šiuolaikiniais ratuotais arkliais ir fotoginklais :)). Kovos laukas – kanjonai, nacionaliniai parkai, dykumos ir miestų džiunglės. Pagrindiniai veiksmo herojai – Jūs. Ginklai – telefonai, fotoaparatai ar kitos fotografuoajnčios skraidančios lėkštės. Jūsų laukia absoliutus nuotykių filmas, tik ne pro autobuso langą, ar travel channel, o gyvai! Vaizdai ir patirtys bus verti kino juostos.

 

Nuo trekinimo į kalnus virš Hollywood’o ženklo, Bryce ir Grand kanjonų, Yosemičio nacionalinio parko su WOW kalnais, Route 66 pradžios Santa Monicoje, Muscle ir Venice beach, Las Vegas’o  šviesų ir kazino, roadtripinimo iki sraigstasparnio skrydžio virš Manheteno (pasirinktinai). Niujorko metro, MOMA ir garsiausios kino lokacijos. Ai, dar eisime į spektalį Brodvėjaus NYC, kaip gi be to. Tikrai Amerikietiška svajonė!!!

 

Foto Kelionė – nuostabus būdas sutikti kūrybiškų bendraminčių ir išmokti kažko naujo. Daugelis bus mėgėjai, kurių hobis – fotografija. Po kelionės turėsite begales savo nuostabių foto, kad net užstrigs facebookas :)). Mokysimės techninių, kūrybinių ir kompozicinių spredimų, išgauti įdomius kadrus, apdoroti ir atrinkti foto. O kokios foto peržiūros linksmos būna kas kelias dienas – pamatome, ką smagaus įamžino bendrakeleiviai. Prisijuoksite tiek, kad pilvai skaudės. O jei kažkam visiškai neįdomu fotografuoti, o tik norite būti su kūrybiškomis ir pozityviom sielom (aha, Ramunė ir taip sakė, o po poros dienų iš vyro atėmė fotoaparatą), tai Jums net nematant tapsite modeliais, kuomet kolegos prigaus natūralioje būsenoje lakstant.

Tinka ir žaliems telefoniniams fotografams, ir pažengusiems. Tinka pavienėms asmenybėms (su mumis apie 70-80% keliauja vieni), tinka ir poroms. O gal ir susirasite pakeliui, niekad negali žinoti.

 

Tik gyvenimu besidžiaugiančioms, KŪRYBIŠKOMS, neproblematinėms ir pasiskiepijusiems asmenybėms!

Bambekliams – NE!

DATA

GEGUŽĖS 17 – 30 d.

 

KAINA

  • Pirmiems 4 dalyviams po 500 eur nuolaida – 3800 eur + skrydžiai.
  • Standartinė kaina 4300 eur + skrydžiai.

 

 

FOTO NUOTYKIŲ VADOVAS IR SIELA – TOMAS TUMALOVIČIUS

Daugybę foto parodų Lietuvoje ir užsienyje surengęs fotografas, fotografijos lektorius (daugiau nei 3000 kursų dalyvių iš viso pasaulio). Penkis metus dirbo oficialiu krepšinio rinktinės fotografu, kaip fotožurnalistas bendradarbiavo su 15min, Delfi ir daugybe kitų LT žiniasklaidos priemonių. Fotografavo NBA, Dakare, vestuves Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje, daugiau nei 100 vestuvių Lietuvoje, renginius Havajuose, Dubajuje. Kazachstano Forbes žurnalo užsakymu dykumoje fotografavo KZ Forbes 2017 metų verslininką. Surengęs daugybę foto ekspedicijų: Kuboje, Mongolijoje, Indijoje, Maroke, Sicilijoje, Saudo Arabijoje, JAV, Meksikoje ir kitur.

 

 

REGISTRACIJA ČIA