FOTOKELIONĖ: PERU

 

NESUSTABDOMI NUOTYKIAI PERU!

Nuo inkų kultūros citadelės Mačiu Pikčiu iki Amazonės džiunglių. Kopsime dar ir į MP kalną, ne tik miestą lankysime, Cuszo apylinkių trekas į spalvotą kalną. Paslaptingosios Naskos linijos, Amazonės džiunglių su gyvūnija, unikaliausia dykumos oazė Hukačina, Paracos nacionalino parko platybės ir senųjų inkų paslaptys.

Jūros gėrybių restoranas su pingvinais pašonėje (oi ne, ten turistų neveža tikrai). Jie net elektros neturi.

Vandenyno skardžių šlaituose pasislėpęs vietinių gyventojų paplūdimys. Mes buvome jiems didelė atrakcija.

Sechuros dykuma, beribiai smėlynų vandenynai, kuriais lakstė dakaro lenktynininkai, o mes juos gaudėm. Jei paklausi Peru gyventojo, sakys čia ne Atakama, oi ne – čia mūsų nuosava dykuma. Paieškosi kituose šaltiniuose – dalis Atakamos dykumos. O kad būt paprasčiau, tai sakykim, kad Čilė per karą su Bolivija,visą Atakamą sau pasigrobė, o Peru kaip trečias brolis, turi savo dykumą, kurios pavadinimo niekas nežino.

O gal didelių kopų papėdėje ir į baseiną įšokt? Si! Tai gal neriam į RAMŲJĮ VANDENYNĄ? A?

Foto Kelionė – nuostabus būdas sutikti kūrybiškų bendraminčių ir išmokti kažko naujo. Daugelis bus mėgėjai, kurių hobis – fotografija. Po kelionės turėsite begales savo nuostabių foto, kad net užstrigs facebookas :)). Mokysimės techninių, kūrybinių ir kompozicinių spredimų, išgauti įdomius kadrus, apdoroti ir atrinkti foto. O kokios foto peržiūros linksmos būna kas kelias dienas – pamatome, ką smagaus įamžino bendrakeleiviai. Prisijuoksite tiek, kad pilvai skaudės. O jei kažkam visiškai neįdomu fotografuoti, o tik norite būti su kūrybiškomis ir pozityviom sielom (aha, Ramunė ir taip sakė, o po poros dienų iš vyro atėmė fotoaparatą), tai Jums net nematant tapsite modeliais, kuomet kolegos prigaus natūralioje būsenoje lakstant.

 

Tinka ir žaliems telefoniniams fotografams, ir pažengusiems. Tinka pavienėms asmenybėms (su mumis apie 70-80% keliauja vieni), tinka ir poroms. O gal ir susirasite pakeliui, niekad negali žinoti.

 

Tik gyvenimu besidžiaugiančioms, KŪRYBIŠKOMS, neproblematinėms ir pasiskiepijusiems asmenybėms!

Bambekliams – NE!

DATA

KOVO 23 – BALANDŽIO 4

RUGPJŪČIO 18 – 30  

KAINA

  • Pirmiems 4 dalyviams po 500 eur nuolaida – 3400 eur + skrydžiai.
  • Standartinė kaina 3900 eur + skrydžiai.

 

 

FOTO NUOTYKIŲ SIELA IR VADOVAS – TOMAS TUMALOVIČIUS

Daugybę foto parodų Lietuvoje ir užsienyje surengęs fotografas, fotografijos lektorius (daugiau nei 3000 kursų dalyvių iš viso pasaulio). Penkis metus dirbo oficialiu krepšinio rinktinės fotografu, kaip fotožurnalistas bendradarbiavo su 15min, Delfi ir daugybe kitų LT žiniasklaidos priemonių. Fotografavo NBA, Dakare, vestuves Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje, daugiau nei 100 vestuvių Lietuvoje, renginius Havajuose, Dubajuje. Kazachstano Forbes žurnalo užsakymu dykumoje fotografavo KZ Forbes 2017 metų verslininką. Surengęs daugybę foto ekspedicijų: Kuboje, Mongolijoje, Indijoje, Maroke, Sicilijoje, Saudo Arabijoje, JAV, Meksikoje ir kitur.