FOTOKELIONĖ: BRAZILIJA + RIO KARNAVALAS

LAUKIA SPALVINGOJI BRAZILIJA!

Rio karnavalas.  O mamamija, sako po pandemijos bus pats puošniausias ir didingiausias samba maratonas! Griebsime bilietus į pagrindinį paradą. O gatvėse bus šokiai ir spalvoti modeliai akims paganyti ir fotografuoti kiekviename žingsnyje. Ištisos gatvės uždaromos šventimui po dangumi!

Covid reikalai dėl karnavalo – pats RIO šou karnavalas vyks, o masiniai gatvių šventinmai apriboti.

Rio Jėzaus statula. Keliais nuodėmes atpirkinėsime kelionės gale, nes per kelias savaites oi, kiek pridarysim jų.

Rio favela lušnynai. Gidai – vietiniai gyventojai. Nuotykių išekosime.

Viena labiausiai nuvertintų dykumų pasaulyje – Lençóis Maranhenses, kur balto smėlio kopos maišosi su mėlynomis lagūnomis. Skrosime atvirais džipais iki jos sunkiai prieinamų vietų, o gaivus vėjas taškys mūsų palaidus plaukus.

Manaus Teatro Amazonas. Vienas įspūdingiausių ir gražiausių operhauzų pasaulyje. Taip, pastatytas džiunglėse beveik. Kažkada iš gumos medžių gerai uždirbo, tai pasistatė meno mylėtojai tuometiniai. Ir veikia iki šiol! Pasipuošime ir aplankysime operą, miuziklą ar kitą renginį. Tvarkaraštis dar nepaskelbtas vasario galui, nes tik nesenai atidarė po pandemijos. Sekam info ir bookinsime.

Tadam – kelios dienos Amazonės džiunglėse! Turėsime jaunatvišką vietinį crazy gidą su broliuku, jie rengia išgyvenimo turus. Net kaimanus užhipnotizuoti moka. Rimtai, užmiega pas juos pagauti. Jau sutarta su jais, laukia mūsų vasario gale!

Vietiniai Amazonės indėnai, jų gyvenimas.

Rožiniai delfinai, amazonės jaguarai, anakondos, begalės fotogeniškų gyvūnų.

Pabaigoje, visų patyriminių skraidymų, nuotykiavimo, pažinties ir kultūrinimosi po Braziliją (bus bent 3 vidiniai skrydžiai, nes su didelėmis šalimis neįmanoma kitaip) laukia relaksuojantis plaukimas jachta, gražiausių paplūdimių ir salų aplankymas.

Foto Kelionė – nuostabus būdas sutikti kūrybiškų bendraminčių ir išmokti kažko naujo. Daugelis bus mėgėjai, kurių hobis – fotografija. Po kelionės turėsite begales savo nuostabių foto, kad net užstrigs facebookas :)). Mokysimės techninių, kūrybinių ir kompozicinių spredimų, išgauti įdomius kadrus, apdoroti ir atrinkti foto. O kokios foto peržiūros linksmos būna kas kelias dienas – pamatome, ką smagaus įamžino bendrakeleiviai. Prisijuoksite tiek, kad pilvai skaudės. O jei kažkam visiškai neįdomu fotografuoti, o tik norite būti su kūrybiškomis ir pozityviom sielom (aha, Ramunė ir taip sakė, o po poros dienų iš vyro atėmė fotoaparatą), tai Jums net nematant tapsite modeliais, kuomet kolegos prigaus natūralioje būsenoje lakstant po Braziliją.

Tinka ir žaliems telefoniniams fotografams, ir pažengusiems. Tinka pavienėms asmenybėms (su mumis apie 70-80% keliauja vieni), tinka ir poroms. O gal ir susirasite pakeliui, niekad negali žinoti.

 

Tik gyvenimu besidžiaugiančioms, KŪRYBIŠKOMS, neproblematinėms ir pasiskiepijusiems asmenybėms!

Bambekliams – NE!

DATOS

VASARIO 15 – vasario 28 D  (early bird vietos užimtos)

SPALIO 16 – 29 D (dvi vietos early bird nuolaidai).

 

KAINA

  • Pirmiems early bird 4 dalyviams po 500 eur nuolaida – 3400 eur + skrydžiai.
  • Standartinė kaina 3900 eur + skrydžiai.
  • Skrydžiai nuo 900 eur.

 

FOTO NUOTYKIŲ SIELA IR VADOVAS – TOMAS TUMALOVIČIUS

Daugybę foto parodų Lietuvoje ir užsienyje surengęs fotografas, fotografijos lektorius (daugiau nei 3000 kursų dalyvių iš viso pasaulio). Penkis metus dirbo oficialiu krepšinio rinktinės fotografu, kaip fotožurnalistas bendradarbiavo su 15min, Delfi ir daugybe kitų LT žiniasklaidos priemonių. Fotografavo NBA, Dakare, vestuves Indijoje, Italijoje, Prancūzijoje, daugiau nei 100 vestuvių Lietuvoje, renginius Havajuose, Dubajuje. Kazachstano Forbes žurnalo užsakymu dykumoje fotografavo KZ Forbes 2017 metų verslininką. Surengęs daugybę foto ekspedicijų: Kuboje, Mongolijoje, Indijoje, Maroke, Sicilijoje, Saudo Arabijoje, JAV, Meksikoje ir kitur.

 

REGISTRACIJA ČIA