GEORGIA_PHOTO_TOUR_03GEORGIA_PHOTO_TOUR_06GEORGIA_PHOTO_TOUR_09GEORGIA_PHOTO_TOUR_10GEORGIA_PHOTO_TOUR_13GEORGIA_PHOTO_TOUR_15GEORGIA_PHOTO_TOUR_16GEORGIA_PHOTO_TOUR_00GEORGIA_PHOTO_TOUR_100GEORGIA_PHOTO_TOUR_01GEORGIA_PHOTO_TOUR_02GEORGIA_PHOTO_TOUR_03GEORGIA_PHOTO_TOUR_06GEORGIA_PHOTO_TOUR_09GEORGIA_PHOTO_TOUR_10GEORGIA_PHOTO_TOUR_13GEORGIA_PHOTO_TOUR_15GEORGIA_PHOTO_TOUR_16GEORGIA_PHOTO_TOUR_00GEORGIA_PHOTO_TOUR_100

Gruzija! Foto nuotykiai sugrįžta!

Foto nuotykiai grįžta į Gruziją birželio 5-12 d ir rugsėjo 9-16 d. Paskubėk registruotis ir pasidalink su draugais, nuostabi kompanija, kalnai, vynas, vienuolynai, juokas, foto pamokos ir nuotykiai, maudynės terminiuose kalnų tvartuose (o taip, tai kažkas baisaus ir nerealiai faino!).

Atskristi galit iš belenkurio pasaulio krašto, suderinsime paėmimą ir laikus! Bendrausime su svetingais vietiniais, šoksime, dainuosime, labai skaniai valgysime. Vien ką reiškia šviežios žuvytės pakepimas ant upės kranto!

Tai jau bus trečias kartas, tad patirties turime, įdomių vietelių ir mielų vietinių žmonių žinome! Pirmi kartai buvo gegužės mėnesį, tai kalnuose dar sniego nemažai radome. Ypatingai kai draugas Dato Tbilisyje pasakė, jog pas jį +20. Tai su conversais į Kazbeko Šventos Trejybės bažnyčią lipt teko :) . Nelabai patartina, nes kelis kart iki bambos prasmegom sniege. Bet tokių patirčių nei į nieką nesinori keisti. Vienžo, jei nuotykiai neateina, tai mes einame jų ieškoti! Tad šį kartą bus žaliau, šilčiau ir įdomiau! O ir iš buvusių mūsų Maroko ar Sicilijos nuotykių keli užgrūdinti aktyvistai prisijungs!

Tinka ir visiškai žaliems telefoniniams fotografams, duosime gerus fotoaparatus kelionei, išmokinsime pagrindinių foto gudrybių labai nesudėtingai! Subalansuota fotografuojantiems ir ne tik.

Kalnai, vyno regionas, Varždija, Kazbekas – geriausi, Batumio nebus, nes tai yra vienas baisiausių sutvėrimų žemėje :P .

!!! Jau 200 laimingų keliautojų dalyvavo daugiau nei 20 užvedančių foto kelionių ir ekspedicijų.

<<<<>>>> DAKARO NUOTYKIS. Kur jis bebūtų… Nuotykių ekspedicija 2020 sausio mėn apie 2 savaites! Paskubėk registruotis nuo 4400 eur + skrydis
<<<<>>>> EMYRATAI. Foto kursai kovo 28 – balandžio 4 d., 2700 eur + skrydis

FOTO REIKALAI
Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija.

90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą.

Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų! Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą.

Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA
Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos Sicilijoje virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK
Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI
Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių ;) . Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite.

KAINA

1900 eur

KAS ĮSKAIČIUOTA

  • Foto kelionė – gyvenimo nuotykis, gera nuotaika
  • Foto kursai
  • Transportas
  • Viešbučiai

KAS NEĮSKAIČIUOTA

  • Skrydžiu rūpinasi patys dalyviai. Baltic Clipper kelionių fėjos puikiai rūpinasi mūsų logistikos ir gyvenimo sklandumu. Dalyviai prisijungia iš viso pasaulio, tad galime patarti kaip lengviausia atsidurti ir kur atsidurti.
  • Išlaidos nepaminėtos maistui ir asmeniniams poreikiams
  • Mokesčiai į mokamus objektus
  • Kita, kas nenurodyta “į kainą įskaičiuota”

REGISTRACIJA
labas@kalbantifotografija.lt ar skambink man +37069903354!

Linkėjimai, Tomas Tumalovicius photography www.kalbantifotografija.lt

KELIONĖS PLANAS www.bit.ly/GRUZIJOS_FOTO_NUOTYKIAI
Čia kelionės griaučiai, kuriuos mes patys pasitarę vietoje galėsim keisti pagal poreikius, sveikatos būklę ir t.t. galėsime visiškai kokią dieną ar kelias pakeisti ir varyti kur tik norim, no problems.

DAY 1.
Rytinis pasitikimas Kutaisi oro uoste ir kelionė į Tbilisį. Pakeliui Prometėjo ar Sataplios urvų aplankymas, dar keli sustojimai. Uplistsihe tvirtovė, miestas uolose, įsikūrė II tūkstantmetyje prieš mūsų erą.
Vakare laukia restoranas su gruziniškais šokiais ir dainomis. Vakaras restorane įtrauktas į kainą su vynu. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.
DAY 2.
Pagirios, pagirios su pusryčiais, senosios sostinės Mscheta aplankymas. XI amžiaus soborą Svetichoveli, kuriame saugomas Kristaus apsiausto gabalėlis. Pakilsime į VII amžiaus Jvari vienuolyną. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į kelių upių slėpį. Po to grįžimas į Tbilisį ir aplankymas jo grožybių. Įtraukta pusryčiai. Nakvynė hotel Tbilisyje.
DAY 3.
Išvažiuojam į vyno regioną Kachetiją. kertam Gomborski perevalą (slėnį, tarpeklį… nežinau kaip išverst). Aplankysim tvirtovę Ujarma iš III-IV amžiaus, vienuolynas Ikalto, Alaverdi XI a., tvirtovė Grei XVI a. ir, žinoma, vyno gamyklą, kur degustuosime geriausius vietinius vynus. Pakeliui atgal į Tbilisį aplankysime meilės miestą Signagi. Įtraukta pusryčiai. Nakvynė hotel Tbilisyje.
DAY 4.
Išvykstame į Kazbego kalno pusę, pakeliui aplankome tvirtovę Ananuri, kertame Krestovi perevalą (slėnį ar tarpeklį…). Darialskoe slėniu pasiekiam sieną su Rusija pėstute. Jei bus noro galima pasikelti į kalną džipais, kur stovi cerkvė Šventosios trejybės. Iš viršaus atsiveria gražus Kazbego kalno vaizdas, taip pat Kazbegi ar Stefancmind miesto vaizdas. Nakvynė Kazbegi miestelyje kalnuose. Pusryčiai ir vakarienė įtraukti.
DAY 5.
Išvažiuojam į Varžią, uolų miestas-vienuolynas iš XII a., pakeliui gal prasukame pro Borjomi. Bet ten tik parkas, tai gal skipinsim ir aplankysim tvirtovę Rabat Axalcichej. Čia tokia už dabartinio prezidento babkes restauruota ir pastatyta – bet atrodo įspūdingai, linkas čia. Čia įspūdingiau nei Borjomi (Borjomi tik parkas ir mineralinis vanduo) netoli Vardžijos aplankysime tvirtovę Xervisi. Būtinai varysim į karštą baseiną (karvidėje tokioje, įdomi patirtis :) . Iš baseino į upę gerai atsigaivinti, bet ten srovė – jei prigėrę vyno, tai teks atsargiai, ir lysim po karšto vandens patranka. Čia prieš vakarienę. Įtraukta pusryčiai ir vakarienė. Nakvynė guesthouse Vardzijoje.
DAY 6.
Po pusryčių lekiam Batumio link, į pajūrį, bet aplankome pirmiau pischeras Vardžijoje. Po to pakeliui aplankome nuostabaus grožio kanjoną Martilvski. Vakarop Batumio klajonės. Įtraukta pusryčiai. Nakvynė hotel Batumyje.
DAY 7.
Batums su savo apylinėmis. Čia jau bus laisvės nemažai, galima eit link Turkijos sienos. Tai iš Kvariati link Sarpi, senuoju keliu. Jei eisim, po to virš Kvariati yra nerealus šeimos restoranėlis su vaizdu superiniu ir upėtakiais šviežiais. Mieste dieną nemanau kad slampinėsim, dar kažką aktyvaus sugalvosim. Planuojamas oras apie 20 laipsnių, tai ir su maudynėm ok turėtų būti. Nakvynė Kutaisyje.
DAY 8. Rytinis skrydis

**įspėjame, jog kelionės planas gali pasikeisti atsižvelgiant į grupės nuotykių kiekį, pageidavimus, oro sąlygas. Tad jei jūs prieš teigiamus pokyčius kelionėje ir gyvenime – mes neskirti vieni kitiems :) .