reynisdrangar-seastacks-iceland_lPuffin-loving-life-1-1024x670Jökulsárlón2img_1000Frostastaðavatn99islandija_map70_tt1

Islandijos aukštikalnės. Foto nuotykiai džipais

Varom liepos 19-26 d. į ISLANDIJĄ!!! Bus super mega turbo wow! Pasidalink su draugais, padovanok artimam nepamirštamus nuotykius. Tai išskirtinis turas tuo, kad nevarysime aplink visą Islandiją rinkti kilometrų, o varysim pamatyti kas gražiausia pietinėje, rytinėje pakrantėje ir po to grįšime per kalnuotus kelius, kurie tik vasarą ir tik su džipais pravažiuojami! Ir tai dar bus reikalų matyt.

Bažnyčių bus nedaug, miestų gyvenimo bus nedaug. Kirsime Islandiją džipais per vidurį. Bent 2-3 dienas maudysimės karštose versmėse, matysime bent 3 gražiausius krioklius, plaukiosime laivu prie ledyno. Turas sudėliotas, kad tam tikrose vietose saulė tekėtų arba leistųsi, jog galėtumėm padaryti tikrai gražių nuotraukų su kriokliais, o ne šiaip vidurdienį aplankyt.

Šioje kelionėje reikės štatyvų. Su džipais galėsim pralėkti ir nuo kelio nuklysti drąsiau improvizuojant. Dėl apleisto lėktuvo nepažadu ar aplankysime – ten iki jo 4 km pėstute eiti reikia, nes dabar kelius užtvėrė. Bus daugybė vulkanų kraterių su ežerais susiformavusiais, juodos dykumos, beribės platybės, neišvengiamas upių kirtimas, nemažai džiaugsmingo nuovargio, daug gryno oro.

Vienžodžiu, atitrūksime nuo realybės ir pateksime į mėnulį!!! Galvos išsivėdins gerai. Bus keli lengvi trekingai, palakstymai, užkopimai. Tinka ir nieko bendro su fotografija neturinčioms antroms pusėms ar pavieniams keliautojams, lengvai pamokinsime ir kartai įtrauksime į foto reikalus, kurie bus neįkyrūs, o tikrai labai įdomūs! Duodame fotoaparatus neturintiems, kietai, ane?

<<<<>>>> DAKARO NUOTYKIS. Kur jis bebūtų… Nuotykių ekspedicija 2020 sausio mėn apie 2 savaites! Paskubėk registruotis nuo 4400 eur + skrydis
<<<<>>>> MAROKAS. Foto kursai kovo 7-14 d. arba rugsėjo 24 d.-spalio 1 d., 2300 eur + skrydis

FOTO REIKALAI
Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija.

90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą. Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų!

Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA
Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam! Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos Sicilijoje virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK
Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI
Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių ;) . Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius ;)

KAINA

 3400 eur

KAS ĮSKAIČIUOTA

  • Foto kelionė – gyvenimo nuotykis, gera nuotaika
  • Foto kursai
  • Transportas (4×4)
  • Nakvynės

KAS NEĮSKAIČIUOTA

  • Skrydis nuo 400 eur. Galit atskristi iš belenkur. Skrydžiu rūpinasi patys dalyviai. Baltic Clipper kelionių fėjos puikiai rūpinasi mūsų logistikos ir gyvenimo sklandumu :) Dalyviai prisijungia iš viso pasaulio, tad galime patarti kaip lengviausia atsidurti ir kur atsidurti.
  • Išlaidos neminėtos maistui ir asmeniniams poreikiams
  • Mokesčiai į mokamus objektus
  • Kita, kas nenurodyta “į kainą įskaičiuota”

REGISTRACIJA
Skambink+37069903354 arba labas@kalbantifotografija.lt
Linkėjimai, Tomas Tumalovicius photography / www.kalbantifotografija.lt

Leave a Reply