izraelis_foro_kursai_009izraelis_foro_kursai_007izraelis_foro_kursai_004izraelis_foro_kursai_020izraelis_foro_kursai_018izraelis_foro_kursai_017izraelis_foro_kursai_012izraelis_foro_kursai_011izraelis_foro_kursai_010izraelis_foro_kursai_006izraelis_foro_kursai_003

Izraelis. Savaitgalio Foto Kursai

Savaitgalio FOTO KURSAI ir crazy nuotykiai IZRAELYJE su Tomu Tumalovičiumi!
Nustok galvoti ir lekiam!

sausio 26-29 d. arba vasario 16-19 d.

550eur

Viskas ką reikia žinoti: foto kursai + šypsenos + Negevo dykuma + Banksy menas + West Bank + Raudų siena + Negyvoji jūra + naktinis Tel Avivas+ street art’as + Izraelio vynai + trumpos rankovės + saulė + Mitzpe Ramon krateris + falafeliai / pitos / humusas (aha, seilė jau varva, žinau). Ai, ar sakiau – daug smagių bendraminčių? Nepažadu, kad teks miegot per tą savaitgalį…

Dovanok sau ar artimiems foto kursus ir gyvenimo patirtis su Tomu Tumalovičiumi:
<<<<>>>> DAKARO NUOTYKIS. Kur jis bebūtų… Nuotykių ekspedicija 2020 sausio mėn apie 2 sav.! Paskubėk registruotis nuo 4400 eur + skrydis
<<<<>>>> MAROKAS. Foto kursai kovo 7-14 d. arba rugsėjo 21 d. – spalio 1 d.  Kaina 1900 eur (iki vasario 14d.) + skrydis
Detaliau: www.kalbantifotografija.lt

Su Izraelio ambasadoriumi sutarėme grįžus padaryti foto pristatymą drauge, gal parodą. Laukia įdomus bendradarbiavimas. Galerijoje rasite mūsų jau organizuoto renginio fotografams selfiuką su gerbiamų Amir Maimon. Liepė neužtrukti su naujo foto vakarėlio iniciatyvą, priims mus savo apartamentuose Vilniaus padangėje dar kartą!

Fotikus duodame neturintiems, tinka ir telefoniniai žali fotografai.

Nebus tobulų sprendimų gyvenime, tad tegu tai bus kelionė į Izraelį drauge su manimi ir smagia draugų grupe.

IZRAELI, MES ATVYKSTAME! IŠPROTĖJĘ NUOTYKIAI IR FOTO KURSAI PAŽADĖTOJE ŽEMĖJE!!!

FOTO REIKALAI

Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija. 90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą. Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų! Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA

Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam!  Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK

Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI

Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrynių ;) . Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius ;)  Taip pat negali keliauti tie, kurie nešioja tapkes su kojinėmis arba sugeba užsivilkti dryžuotus marškinius su languotais šortais.

KAS ĮSKAIČIUOTA

Transportas ir nakvynė –  bus pasirūpinta. Gyvensime paprastuose, bet laaabai smagiuose meniškuose hosteliuose ar apartamentuose, dalinsimės dušais.

KAS NEĮSKAIČIUOTA

Maistas, gėrimai, lankytinų objektų mokesčiai (jei tokie bus) į kainą neįtraukta. Planuokite apie 200-300 eur. Izraelis ne iš pigiausių.
Skrydis nuo 70 Eur, priklauso nuo pirkimo datos. Keliauti padeda Baltic Clipper fėjos

KAINA

550eur – vieta rezervuojama sumokėjus pilną sumą.

*Oi bus kosmosas kaip nerealiai!!! Net žodžiais sunku apsakyti
Iki susinuotykiavimo su šypsenomis! Jūsų Tomas Tumalovicius photography

REGISTRACIJA

El.paštu labas@kalbantifotografija.lt.
Šiaip papliurpt apie kelionę – greitai skambinkite +37069903354

<<<<>>>> Dovanok sau ar artimiems foto kursus ir gyvenimo patirtis foto kelionėse su Tomu Tumalovičiumi www.kalbantifotografija.lt

KELIONĖS PLANAS

*planas kiekvienoje kelionėje pasikeičia neplanuotai. Tad jei tikitės, kad planas bus toks, koks aprašytas – pagooglinkite kitų kelionių.

<> Day 1, atskrendam. Tel Avive pasineriam į miesto šurmulį. Muziejai, senamiestis, pajūris, uostas. Vakare – naktinėjimas iki pirmų gaidžių :) .

<> Day 2, Jeruzalė, ortodoksai, raudų siena. Nuo Jeruzalės link Negyvosios jūros. Mudingas purve, maudynės sūriame vandenyje, foto pozavimai. Orai bus tokie, kad ne visiems +20 gali atrodyti maudynėms tinkamas oras, bet mes išmaudysime ir tuos :) . Gal nakvojam Moa oazėje, o gal ir prie Masados forto kažkur.

<> Day 3, Ramon kalnas važiuojam į kalną trekinti.

<> Day 4, Lekiam i oro uostą ir skrendame namo.

AMEN