Užvedanti ekspedicija Mongolijoje 2020

DABAR! Registruokis į GYVENIMO NUOTYKĮ!!!!  Smegeninė visuomet ras pasiteisinimų – nestabdyk 😉

Renku 4 visureigių, 16 nutrūktgalvių grupę ir lekiam! 2020 m. Liepos 7-18 MONGOLIJA + GOBIO DYKUMA + NAADAM festivalis!!! Čia yra K-O-S-M-O-S-A-S!

Brangieji, sveiki.  Čia aš toks gyvenimo nuotykiautojas Tomas Tumalovičius ir  dabar Jum papasakosiu apie fantastinę 4×4 gyvenimo nuotykių ekspediciją Čingischano keliais, tad skaitote ir dalinatės su draugais, ačiū dideliausias!!! Po dakaro ekspedicijos Peru sėkmės tikrai nesustoju. 

12d Mongolijoje. Kirsime nuo šiaurinės taigos iki pietų Gobio dykumos. Vyks didžiausias Mongolijos NAADAM festivalis visoje šalyje. Kaip Joninės, tik daugiau dienų . Tai lankininkų, imtynininkų ir raitelių rungtynės. Sostinė Ulan Bator + budistų vienuolynai + gyvenimas jurtose ir palapkėse + bus ir keletas puikių viešbučių + beribės stepės + kanjonai + kvapą gniaužiantys saulėlydžiai + didžiausia subtropinė Gobio dykuma + tikri dvikupriai + klajoklių maistas + laisvė nuo interneto + vietiniai gyventojai ir TIK NUOTYKIAUJANTYS, ŠIRDYJE AMŽINAI JAUNI BEI OPENMINDED KELIAUTOJAI!

Jūs gi žinote, kad aš stabdžių, užsiraukėlių ir bambeklių neimu. O jei netyčia įsimaišo (kas ypatingai retai pasitaiko, 2vnt iš 100 keliautojų), tai mes greitai antivirusinę jiems tik čirkšt. O jei priešinasi – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą 

Tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka ir nefotografuojantiems. Tinka ir dronistams, ir foto mylėtojams, ir telefoniniams nuotykiautojams, ir šiaip kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms . Grupėje yra nuotykiautojų moterų, keliavusių ne į vieną nuotykų drauge su manimi jau ankščiau.

Keliausime su Toyota Landcruiser, vairuosime patys, laukia visiška laisvė.

KAINA

2800 eur pirmiems 4 dalyviams. Po to kas 4 dalyvius kaina kyla 400eur. Tiesiog tokia pardavimo startegija – greitai apsisprendžiantys moka mažiau, o delsiantys – daugiau :).

Skrydis papildomai nuo 700eur.

ĮSKAIČIUOTA
Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės, foto mokymai/patarimai norintiems. Suteikiu net foto įrangą neturintiems.

NEĮSKAIČIUOTA
Skrydis, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai

Kaip ten sako: live your dreams, don’t dream your life  Arba trumpiau: gyvename juk vieną kartą 

Skambinkite pasitarti +37069903354 ar rašykite labas@kalbantifotografija.lt. Detaliau www.kalbantifotografija.lt

Jūsų www.facebook.com/TomasTumalovicius

Užsirašyti į kursus