1403204_605724992819807_429062340_oPF2A2711tomas_tumaloviciusqasr-al-sarab-desert-resortqasr-al-sarab-desert-resort-anantaradubai-sky

Dykumų ralis JAE, Dubajus ir dykuma

Tai bus kažkas nerealaus! Dykumų ralio foto nuotykiai JAE su patyrusiu dakaro fotografu Tomu Tumalovičiumi! Dubajus, Abu Dhabis ir LIWA dykumos ralis jau kovo 24 – 30 d!!! Pamatysime ir nufotografuosime viską, ką geriausio siūlo JAE + 4 dienas seksime dykumų ralį, kuriame po Dakaro jau bus grįžę pagrindiniai lenktynininkai. Lankiausi asmeniškai jau 3 kart, tad vietos, žmonės ir sistema aiški! Sėdam į prabangius džipus, gyvename geriausiuose viešbučiuose Dubajuje ir dykumoje, džiaugiamės saule, prabanga, nuostabia kompanija ir puikiais vaizdais!!!   Tinka ir nefotografuojančioms antroms pusėms, nes pusę kelionės kartu džiaugsimės JAE grožybėmis, o ralio metu galės dienas leisti karališkoje dykumos pilyje su nuostabiausiais baseinais ir daugybe pramogų! O mes tarp fotografavimų ir raliavimų prisijungsime pasilinksminti po pietų!
<><><><><><><><><><><><><><><><>

Tvarkaraštis: (planas gali lengvai keisti, nes kuo toliau, tuo daugiau įdomybių norisi parodyti):
DAY 1.  skrendame i Dubajų. Susėdame į džipus ir į viešbutį. 2 nakvynės 5 žvaigzdžių viešbučiuose.
DAY 2. pažindinamės su Dubajumi, aplankome įdomybes. Geri draugai Dubajuje aprodys įdomiausias vietas  :) . Pasikelsime į dangoraižius, apžiūrėsime Burę paplūdimyje, aplankysime dirbtines salas, nuvesiu pas šeichus i šaudyklą, pavakarieniausime. Bus jėga!!! Nakvynė 5* viešbutyje Dubajuje.
DAY 3.  atvarome į Abu Dhabi, apsigyvename viešbutyje prie Ferrari centro, prie F-1 trasos. Ten vyks ralio pasirengimo darbai, tad bus daug veiksmo. Laisvu laiku nuo foto nuotykių aplankome Abu Dhabi, Ferrari centrą, kitas įžimybes, deginamės ir maudomės fantastiškame baseine po palmėmis. Pafotografuojame lenktyninkų technikinę komisiją, F1 trasą, apylinkes.
DAY 4. ralio prologas. Tai trumpa parodomoji lenktynių trasa mieste. Abu Dhabi apylinkių, žymių ir nežinomų vietelių tyrinėjimas. Nakvynė Abu Dhabyje.
DAY 5-6-7,  lenktynės vyks Liwa dykumoje, jų epicentras yra pats pranbangiausias viešbutis dykumoje Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara, kuris buvo rodomas filmo “Seksas ir miestas” antroje dalyje. Prie jo įsikūręs visas ralio miestelis ir kiekvieną dieną startuoja ir grįžta lenktyninkai ten, tad sąlyginai lengva juos pagauti ratu lankstant po kelis šimtus km pirmyn atgal. Vietos dažnai tos pačios, aš jas gerai žinau. Pasiturškimas nuostabiame baseine, vakarienė smėlynuose.
Startuojame iš Abu Dhabi atvarom i Liwa dykumą, pakeliui fotogafuojame lenktynes judančias smėlynais gilyn i dykumą. Pakeliui aplankome automobilių muziejų dykumoje, įsikuriame super mega turbo pačiame nerealiausiame viesbutyje.
 Ralio sekiojimas, trasa išsiraizgys po visą dykumą į skirtingas puses, bus labai ivairių smėlingų kraštovaizdžių. Pavažinesime smėlynais su džipais, pamatysime dykumų gazelių (jei pasiseks), užvažiuosime i aukščiausias kopas dykumoje, pagaudysime saulėtekius ir saulėlydžius. Fotografuosime ralio miestelį, kelis kartus prie kompiuterių ruošime foto reportažus apie lenktynes, bus paaiškintos nuotraukų apdorojimo subtilybės, gražaus ralio reportažo atrinkimas ir parengimas. Pažadu, kad kelionės metu pagausite daugiau Dakaro ralio bolidų dykumos smėlynuose efektingai besitrankančių nei per 2 Dakarus sudėjus  ;) . Žinau is patirties!!! Nakvojame dykumos pilyje.
DAY 8. Grįžtame i Dubajų ir po pietų skrendame namo
<><><><><><><><><><><><><><><><>
Galima prasitęsti nuotykius JAE, bet jau be manęs ;) . Linkėjimai, Tomas!
<><><><><><><><><><><><><><><><>
Kaina: 2250eur + skrydis nuo 300eur, grupė pildosi, nestabdyk ir registruokis labas@kalbantifotografija.lt ar skambink man +37069903354!
<><><><><><><><><><><><><><><><>

Leave a Reply