1403204_605724992819807_429062340_oPF2A2711tomas_tumaloviciusqasr-al-sarab-desert-resortqasr-al-sarab-desert-resort-anantaradubai-sky

Dykumų ralis JAE, Dubajus ir dykuma

Tai bus kažkas nerealaus! Dykumų ralio foto nuotykiai JAE su patyrusiu dakaro fotografu Tomu Tumalovičiumi! Dubajus, Abu Dhabis ir LIWA dykumos ralis jau kovo 28 – balandžio 4 d.!!! Pamatysime ir nufotografuosime viską, ką geriausio siūlo JAE + 4 dienas seksime dykumų ralį, kuriame po Dakaro jau bus grįžę pagrindiniai lenktynininkai.

Lankiausi asmeniškai jau 3 kart, tad vietos, žmonės ir sistema aiški! Sėdam į prabangius džipus, gyvename geriausiuose viešbučiuose Dubajuje ir dykumoje, džiaugiamės saule, prabanga, nuostabia kompanija ir puikiais vaizdais!!!

Tinka ir nefotografuojančioms antroms pusėms, nes pusę kelionės kartu džiaugsimės JAE grožybėmis, o ralio metu galės dienas leisti karališkoje dykumos pilyje su nuostabiausiais baseinais ir daugybe pramogų! O mes tarp fotografavimų ir raliavimų prisijungsime pasilinksminti po pietų!

<<<<>>>> DAKARO NUOTYKIS. Kur jis bebūtų… Nuotykių ekspedicija 2020 sausio mėn apie 2 savaites! Paskubėk registruotis nuo 4400 eur + skrydis
<<<<>>>> SICILIJA. Foto kursai Italijoje balandžio 6-13 d.,  2300 eur + skrydis

Brangieji, visos kelionės unikalios ir autentiškos, kupinos juoko, nuotykių, žaidimų, iššūkių, atrakcijų, užduočių, šokių, linksmybių, pažinčių su autentiška kultūra, lipimais ant stogų, lindimais į turistų nenutrintas skyles. Apie fotografijos pamokas jau net nekalbu – grįšite su visiškai kitokiu foto smegenų veikimu :) . Išmesit iš galvos tą buką turistinį fotografavimą – pradėsit jaust, matyt, girdėt! Tai nėra konvejeris, nes aš keliauju nuotykiausi su jumis ir kiekviena kelionė man vis kitokia!!! Tad nestabdyk ;) .

!!! Jau 200 laimingų keliautojų dalyvavo daugiau nei 20 užvedančių foto kelionių ir ekspedicijų.

FOTO REIKALAI

Nereikia JOKIO spec foto pasirengimo. Tinka visiškai žaliems fotografams ar tik felefoniniams pyškintojams. Tinka ir rimtai užsiimantiems fotografija. 90% buvusių keliautojų – fotografijos mėgėjai, kuriems tai yra hobis, meilė, aistra, meditacija ar pabėgimas nuo darbų. Iš 200 keliautojų tik keletas buvo dirbantys fotografijos darbą. Neturintiems parūpinsime net ir fotoaparatą. Foto kursai išmokys fotografuoti skirtingomis sąlygomis, darbuotis ties įvairiausiais foto žanrais: fotosesija /portretas žmogaus, gatvės fotografija, saulėlydžiai ir saulėtekiai, naktinė fotografija. Ir čia tik nedidelė dalis foto užsisvaigimų! Fotokursai padės sustiprinti techninę fotografavimo pusę, darbą rankiniais nustatymais, ekspozicijos valdymą, skirtingų situacijų perpratimą, nustatymų pasirinkimą. Daug dėmesio skirsime kompoziciniams niunsams, rengsime foto peržiūras (su pirmosiom grupėm iki išnaktų sėdėdavome, niekas neidavo miegoti iki negalėjimo, tikrai buvo labai įdomu sėdėti prie didelio ekrano spoksant dienos nuotykius bei daryti išvadas).

Ir tikrai taip – gali važiuoti fotografija nesidomintis artimas žmogus ar bičiulis. Buvo ir jiems labai smagu, tik klausimas ar neatims Jūsų fotoaparato, kaip nutiko Mariui, kurio žmona Ramūnė lyg ir visiškai nesidomėjo fotografija. Susidomėjo.

FOTO TECHNIKA

Pasiimate fotoaparatą, objektyvus ir lekiam!  Jei neturite technikos, mes parūpinti galime tikrai neblogą. Dėl labai pro pro technikos kreipkitės į www.fotorent.lt, galite suderinti nuomą protingą kainą. O ir savo technika pasidalinsiu be problemų – teleobjektyvai, plačiakampiai ir t.t. Galiu pakonsultuoti skubiais pirkimo klausimais tam, kad foto pamokos virstų dar labiau nepamirštamoms.

KELIAUTI GALI TIK

Kūrybiškos, draugiškos, pakančios, tolerantiškos, besišypsančios openminded asmenybės, sugebančios duoti, ne tik imti. Jūsų indėlis yra labai svarbus grupės mikroklimatui. O mes labai rūpinamės ir tikime, kad gėris visuomet nugali.

NEGALI KELIAUTI

Homofobai, nacionalistai ir Sel’o elgesio fanai. Muziką galit mėgt, yra tikrai gerų kūrinių ;) . Tad jei esate neigiamai nusiteikusi persona – pabūkite atskirai nuo mūsų. Jei Jūsų geriausi draugai yra televizorius ir komentarų skiltis delfyje – ten ir likite. Jei Jūs esate pašvinkusi homus sovietikus liekana dar nepakračiusi kojų – linkime greičiau pradėt vartot priešnuodžius ;)

KAINA

2700 eur

KAS ĮSKAIČIUOTA

  • Foto kelionė – gyvenimo nuotykis, gera nuotaika
  • Foto kursai.
  • Viešbučiai
  • Kelionė džipais

KAS NEĮSKAIČIUOTA

  • Išlaidos neminėtos maistui ir asmeniniams poreikiams
  • Mokesčiai į mokamus objektus
  • Kita, kas nenurodyta “į kainą įskaičiuota”
  • Skrydis

*Mes neteikiame išvykimo paslaugos, bet Baltic Clipper kelionių fėjos puikiai rūpinasi mūsų logistikos ir gyvenimo sklandumu :)
**Dalyviai prisijungia iš viso pasaulio, tad galime patarti kaip lengviausia atsidurti ir kur atsidurti.

REGISTRACIJA

El.paštu labas@kalbantifotografija.lt ar skambink man +37069903354!

KELIONĖS PLANAS
DAY 1.  skrendame i Dubajų. Susėdame į džipus ir važiuojame į viešbutį.  Vakarienė ir nuotykiai Dubajuje. Nakvynė 4/5* viešbutyje.
DAY 2. pažindinamės su Dubajumi, aplankome įdomybes. Geri draugai Dubajuje aprodys įdomiausias vietas. Pasikelsim į dangoraižius, apžiūrėsime Burę paplūdimyje, aplankysime dirbtines salas, nuvesiu pas šeichus į šaudyklą, pavakarieniausim. Bus jėga!!! Nakvynė 4/5* viešbutyje Dubajuje.
DAY 3.  atvarome į Abu Dhabi, apsigyvename viešbutyje prie Ferrari centro, prie F-1 trasos. Ten vyks ralio pasirengimo darbai, tad bus daug veiksmo. Laisvu laiku nuo foto nuotykių aplankome Abu Dhabį, F1 trasą, Ferrari centrą, kitas įžymybes, deginamės ir maudomės fantastiškame baseine po palmėmis.
DAY 4. ralio prologas. Tai trumpa parodomoji lenktynių trasa mieste. Abu Dhabi apylinkių, žymių ir nežinomų vietelių tyrinėjimas. Nakvynė Abu Dhabyje.
DAY 5/6/7.  lenktynės vyks Liwa dykumoje, jų epicentras yra pats prabangiausias viešbutis dykumoje Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara, kuris buvo rodomas filmo “Seksas ir miestas” antroje dalyje. Prie jo įsikūręs visas ralio miestelis ir kiekvieną dieną startuoja ir grįžta lenktynininkai ten, tad sąlyginai lengva juos pagauti ratu lankstant po kelis šimtus km pirmyn atgal. Vietos dažnai tos pačios, aš jas gerai žinau. Pasiturškimas nuostabiame baseine, vakarienės smėlynuose.

Startuojame iš Abu Dhabi atvarom i Liwa dykumą, pakeliui fotogafuojame lenktynes judančias smėlynais. Taip pat aplankome automobilių muziejų dykumoje, įsikuriame super mega turbo pačiame nerealiausiame viešbutyje.

Ralio sekiojimas, trasa išsiraizgys po visą dykumą į skirtingas puses, bus labai įvairių smėlingų kraštovaizdžių. Pavažinėsime smėlynais su džipais, pamatysime dykumų gazelių (jei pasiseks), užvažiuosime i aukščiausias kopas dykumoje, pagaudysime saulėtekius ir saulėlydžius. Fotografuosime ralio miestelį, kelis kartus prie kompiuterių ruošime foto reportažus apie lenktynes, bus paaiškintos nuotraukų apdorojimo subtilybės, gražaus ralio reportažo atrinkimas ir parengimas. Pažadu, kad kelionės metu pagausite daugiau Dakaro ralio bolidų dykumos smėlynuose efektingai besitrankančių nei per 2 Dakarus sudėjus . Žinau iš patirties!!! Nakvojame dykumos pilyje.

DAY 8. Grįžtame i Dubajų ir po pietų skrendame namo
*Galima prasitęsti nuotykius JAE, bet jau be manęs ;) . Linkėjimai, Tomas

**įspėjame, jog kelionės planas gali pasikeisti atsižvelgiant į grupės nuotykių kiekį, pageidavimus, oro sąlygas. Tad jei jūs prieš teigiamus pokyčius kelionėje ir gyvenime – mes neskirti vieni kitiems :) .

Leave a Reply